Stanisław - opinia (1) Dziękuję i jestem pod wrażeniem. Trafiłem na SOR w imieniny patrona szpitala... Stanisław Sorrrr (2) Witam miałam wczoraj okazję skorzystać z usług sor-u.U mojego taty pomimo... Monisia Iwona - opinia (1) Podziękowanie. Bardzo dziękuję personelowi SOR Szpitala na Zaspie - w... Iwona
MASAKRA ! (5) Pani z recepcji powinna być zwolniona za takie chamskie i beszczelne... Klaudia Kleszczyk (1) Wbity kleszcz, zarośnięty, zaspany młody człowiek powiedział, że internista... emeryt Dno dna i 3metry mułu... (2) Godzina 7 wchodzimy na sor. Pusto, czekaja 2 osoby, żona z ogromnym bólem... Konrad Dramat! (1) Szkoda przysłowiowego tuszu, by opisać funkcjonowanie SOR-u. Prawdziwy... Anna Beata - opinia (1) Dziś z mężem trafiliśmy do pogotowia na Zaspie tak chamskiej recepcjonistki... Beata szybko, kompetentnie i miło (1) Bardzo dobra opieka na SORze, bardzo mili panowie i panie ratowniczki,... pielęgniarka Wdzięczna (1) Trafilam na Sor, wymioty, biegunka, odwodnienie i goraczka. Jestem pelna... Procedury przedłużają przyjęcie przez lekarza (1) jestem mile zaskoczona podejściem lekarzy ,pielęgniarek z oddziału... Danuta Dziękuję (1) Bardzo dziękuję za udzieloną mi pomoc. Cały Zespół SOR-u bardzo... Marcin Pozytywnie (1) Potrzebowałam pilnej konsultacji okulistycznej dla mojej mamy, która jest po... ANNA Pacjentka SOR (1) Ten szpital to jakaś masakra. Wczoraj siedziałam na SOR pół dnia. Na wstępie... Agnieszka ... (1) Przyjechałam na pogotowie, ponieważ męczyły mnie bardzo uciążliwe wymioty.... Agata Podziękowania (1) Jak jak czytam większość opinii poniżej to mam wrażenie że chodzi o inny... Wojtek tragedia (1) trafiłam na dyżur pomoc nocna lekarz nie potrafił zdiagnozować chorobę nie... barbara Brak ludzkiego podejścia (1) Pani w recepcji niemiła, z pretensjami czemu do szpitala się zgłaszamy z... Magda Pomsta do nieba (5) Tak okropnego nieudolnego i niekompetentnego soru nie znam jak na Zaspie... PACIET Szpitalny Odddział Ratunkowy (1) Nie polecam tego burdelu jakim jest Szpitalny Oddział Ratunkowy... Mieczysław
1