Pani Genowefa z.córką - opinia (1) Dziękuję za opiekę nad moją mamą podczas krótkiego pobytu na Oddziale... Pani Genowefa z.córką Stanisława Doszczak, Gdańsk - opinia (1) Od 01.01. 2022 do 02,01.2022 w silnych bólach zostałam przewieziona na... Stanisława Doszczak, Gdańsk Katarzyna - opinia (1) Jednak jest to możliwe, wspaniała opieka, personel bardzo zaangazowany,... Katarzyna
Krzysztof Ch - opinia (1) Wysoka kultura, dbałość o pacjenta, profesjonalizm. Mógłbym długo wymieniać... Krzysztof Ch Anna K - opinia (1) Chciałabym bardzo podziękować za szybkie i bardzo ciepłe przyjęcie na SOR ! I... Anna K Dorota - opinia (1) Bardzo dziękuję za pomoc. Po bardzo traumatycznych doświadczeniach z SORu na... Dorota Beata - opinia (2) Dziś z mężem trafiliśmy do pogotowia na Zaspie tak chamskiej recepcjonistki... Beata Anna - opinia (1) Miły personel Pani doktor Agata Skierska przemiła opiekuńcze lekarz... Anna Stanisław - opinia (1) Dziękuję i jestem pod wrażeniem. Trafiłem na SOR w imieniny patrona szpitala... Stanisław Sorrrr (2) Witam miałam wczoraj okazję skorzystać z usług sor-u.U mojego taty pomimo... Monisia Iwona - opinia (1) Podziękowanie. Bardzo dziękuję personelowi SOR Szpitala na Zaspie - w... Iwona MASAKRA ! (5) Pani z recepcji powinna być zwolniona za takie chamskie i beszczelne... Klaudia Kleszczyk (1) Wbity kleszcz, zarośnięty, zaspany młody człowiek powiedział, że internista... emeryt Dno dna i 3metry mułu... (2) Godzina 7 wchodzimy na sor. Pusto, czekaja 2 osoby, żona z ogromnym bólem... Konrad Dramat! (1) Szkoda przysłowiowego tuszu, by opisać funkcjonowanie SOR-u. Prawdziwy... Anna szybko, kompetentnie i miło (1) Bardzo dobra opieka na SORze, bardzo mili panowie i panie ratowniczki,... pielęgniarka Wdzięczna (1) Trafilam na Sor, wymioty, biegunka, odwodnienie i goraczka. Jestem pelna... Procedury przedłużają przyjęcie przez lekarza (1) jestem mile zaskoczona podejściem lekarzy ,pielęgniarek z oddziału... Danuta Dziękuję (1) Bardzo dziękuję za udzieloną mi pomoc. Cały Zespół SOR-u bardzo... Marcin Pozytywnie (1) Potrzebowałam pilnej konsultacji okulistycznej dla mojej mamy, która jest po... ANNA