Stanisława Doszczak, Gdańsk - opinia (1) Od 01.01. 2022 do 02,01.2022 w silnych bólach zostałam przewieziona na... Stanisława Doszczak, Gdańsk Katarzyna - opinia (1) Jednak jest to możliwe, wspaniała opieka, personel bardzo zaangazowany,... Katarzyna Krzysztof Ch - opinia (1) Wysoka kultura, dbałość o pacjenta, profesjonalizm. Mógłbym długo wymieniać... Krzysztof Ch
Anna K - opinia (1) Chciałabym bardzo podziękować za szybkie i bardzo ciepłe przyjęcie na SOR ! I... Anna K Dorota - opinia (1) Bardzo dziękuję za pomoc. Po bardzo traumatycznych doświadczeniach z SORu na... Dorota Beata - opinia (2) Dziś z mężem trafiliśmy do pogotowia na Zaspie tak chamskiej recepcjonistki... Beata Anna - opinia (1) Miły personel Pani doktor Agata Skierska przemiła opiekuńcze lekarz... Anna Stanisław - opinia (1) Dziękuję i jestem pod wrażeniem. Trafiłem na SOR w imieniny patrona szpitala... Stanisław Sorrrr (2) Witam miałam wczoraj okazję skorzystać z usług sor-u.U mojego taty pomimo... Monisia Iwona - opinia (1) Podziękowanie. Bardzo dziękuję personelowi SOR Szpitala na Zaspie - w... Iwona MASAKRA ! (5) Pani z recepcji powinna być zwolniona za takie chamskie i beszczelne... Klaudia Kleszczyk (1) Wbity kleszcz, zarośnięty, zaspany młody człowiek powiedział, że internista... emeryt Dno dna i 3metry mułu... (2) Godzina 7 wchodzimy na sor. Pusto, czekaja 2 osoby, żona z ogromnym bólem... Konrad Dramat! (1) Szkoda przysłowiowego tuszu, by opisać funkcjonowanie SOR-u. Prawdziwy... Anna szybko, kompetentnie i miło (1) Bardzo dobra opieka na SORze, bardzo mili panowie i panie ratowniczki,... pielęgniarka Wdzięczna (1) Trafilam na Sor, wymioty, biegunka, odwodnienie i goraczka. Jestem pelna... Procedury przedłużają przyjęcie przez lekarza (1) jestem mile zaskoczona podejściem lekarzy ,pielęgniarek z oddziału... Danuta Dziękuję (1) Bardzo dziękuję za udzieloną mi pomoc. Cały Zespół SOR-u bardzo... Marcin Pozytywnie (1) Potrzebowałam pilnej konsultacji okulistycznej dla mojej mamy, która jest po... ANNA Pacjentka SOR (1) Ten szpital to jakaś masakra. Wczoraj siedziałam na SOR pół dnia. Na wstępie... Agnieszka