Pacjentka SOR (1) Ten szpital to jakaś masakra. Wczoraj siedziałam na SOR pół dnia. Na wstępie... Agnieszka ... (1) Przyjechałam na pogotowie, ponieważ męczyły mnie bardzo uciążliwe wymioty.... Agata Podziękowania (1) Jak jak czytam większość opinii poniżej to mam wrażenie że chodzi o inny... Wojtek
tragedia (1) trafiłam na dyżur pomoc nocna lekarz nie potrafił zdiagnozować chorobę nie... barbara Brak ludzkiego podejścia (1) Pani w recepcji niemiła, z pretensjami czemu do szpitala się zgłaszamy z... Magda Pomsta do nieba (5) Tak okropnego nieudolnego i niekompetentnego soru nie znam jak na Zaspie... PACIET Szpitalny Odddział Ratunkowy (1) Nie polecam tego burdelu jakim jest Szpitalny Oddział Ratunkowy... Mieczysław Wizyta urlopowicza z silnymi bólami brzucha (1) Rzeczowe i uprzejme przyjęcie przez ratownika medycznego, kontakt z... Jakub Zdecydowane i kompetentne działania, dobry kontakt z pacjentem (1) Zostałem dowieziony przez karetkę na sygnale z Centrum Medycznego przy ul.... Włodzimierz Wójcicki SOR Zaspa (8) Z uwagi na stan zdrowia pacjentka została przyjęta przez lekarza szybko.... babcia56 Rodzina pacjenta (1) Wdniu 26.06 2017 spotkałam sie z bardzo nie miła obsługa na Sor .Panie bardzo... rodzina pacjenta Pomoc okulisty (1) Zgłosiłem się na SOR 13,06 z mamą która wymagała pomocy okulisty ok.godz.18 .... Mirek zadowolona pacjentka (1) personel bardzo życzliwy lekarze również.Na wszystkie badania i diagnozę... pacjentka Zadowolony (1) Wczoraj przyjechałem ze skręconą lewą kostką. Oprócz małej uszczypliwości w... Mateusz personel oddziału ratunkowego na 5 (2) oddział ratunkowy okropny. Ciasnota, smród.Warunki fatalne. W tym wszystkim... Maria Zubowicz klasyfikacja (2) nie potrafią zakwalifikować pacjenta , osoby z identyczną dolegliwością... zdrowa kobita najgorszy szpital w 3MIESCIE (1) Umierania tak nazywany jest ten szpital , babcia mogła dalej żyć gdyby nie... Asia oczekiwanie na SOR ze skierowaniem na leczenie (1) ojciec został przywieziony na sor 4 lutego koło południa, dzis jest 6... ewka TRAGEDIA~!!!! (1) Byłam w nocy oddziale SOR na Zaspie , jestem w 6 mieisącu ciązy i bardzo... abc bez względu na stan - czekanie na korytarzu min. 2 godz. (1) do oddziału proszę zabierać potwierdzenie opłacenia ostatniej składki... J K