Rafał - opinia (1) Wybraliśmy się z żoną na kolację urodzinową, ja jako niejedzący ryb byłem... Rafał Najlepsze na Ramen (1) Od dłuższego czasu Nasze ulubione miejsce na Ramen w Gdańsku. Waldek Bardzo dobre jedzenie (1) Raz na kilka miesięcy odwiedzamy z żoną Izakayę i zawsze jesteśmy zadowoleni,... Hideki
Ramen niesmaczny (2) Przestępne ceny, miła obsługa. Ale zupy i ramen to totalna porażka. Osk Najlepsze sushi (1) O ile nie jestem zagorzałym i częstym sympatykiem sushi to ten lokal idealnie... Krzysztof Genialne Sushi!!! (1) Genialnie podane!!! A smakuje jeszcze lepiej! Gosia najlepsze sushi w Trójmieście (1) widać,że znają się na rzeczy , świetnie przygotowane , ładnie podane miła... krzysztof Świetnie! (1) Pyszne i pięknie podane sushi! Świetna obsługa potrafiła doradzic a zupa... J.W. Poezja smaku!!! (1) Miejsce do którego chce się wracać, przepiękne podane dania, deser... Anka Najlepszy Sushi Bar w Trójmieście. (1) Bez dwóch zdań - najlepsze sushi, ceny adekwatne do jakości, wszystko świeże... bmk Popsuli sie, chytry dwa razy traci. (1) Tak jak kiedys sushi bylo smaczne, pieknie wygladalo i mozna sie bylo tym w... klient Popsuli się. (1) Wielka szkoda, byliśmy tam kilka razy, było naprawdę super, smacznie, itd,, a... Iza szału nie ma (1) Smak sushi oraz zupa naprawdę dobre (dlatego 5 gwiazdek) i na tym koniec... Marcin Świetne miejsce. (1) Bardzo smaczne, jedno z lepszych w trójmieście. Paw. Flaki z olejem (1) Jedzenie srednia polka lecz pięknie podane. W lokalu nastrój OK do momentu... 5 Polecam (1) Bardzo polecam, nowe miejsce z sushi. Jedzenie bardzo ładnie podane, widać że... Sebastian Smaczne Sushi! (1) Bardzo klimatyczne miejsce, ciekawy wystrój. Obsługa miła, pomocna. Jeśli... Jula