Polecam!!!!!!!!!!!! (1) Po raz kolejny odwiedziłam Studio Izyda- tym razem kolezanka wykupiła mi... Maria wyposazenie i wystroj tragedia (1) no byłam tam pierwszy raz i nie wrócę , panie mnie obsłużyły normalnie bez... greta Najlepsze lampy i super obsluga !!!!!!!!!!!! (1) Studio IZYDA odwiedzam od lat chociaz mieszkam dosc daleko.Czesto korzystam... Maria
polecam każdemu (1) jestem już wieloletnią klientką salonu kosmetycznego oraz solarium..obsługa... lucy to solarium to pomylka (3) nic dodac nic ujac nie polecam .... od razu widac czy lampyzle opalaja... Tomek warto sie wybrać (2) Korzystam z usług w salonie Izyda i jestem bardzo zadowolona. Chociaż... Alicja Gruchała ultradźwięki (1) Serdecznie polecam zabiegi z wykorzystaniem ultradźwięków (peeling... Paula Polecam PEDICURE !!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) Korzystalam kilkakrotnie z zabiegow kosmetycznych henny i depilacji- zawsze... Maria makijaż okolicznościowy/solarium (1) W zeszłą sobotę korzystałam z usługi makijażu okolicznościowego, który został... Monika troszke sie zawiodlam (3) jesli chodzi o izyde to zaskoczyla mnie pani kosmetyczka mowiac ze kwasy AHA... mariola STUDIO URODY NA 6! (3) JESTEM STAŁĄ KLIENTKĄ IZYDY, KORZYSTAM ZARÓWNO Z ZABIEGÓW NA TWARZ JAK I Z... KLIENTKA Z CENTRUM w sumie opinia przeciętna , solarium czas na nowe lampy , ceny normalne stosowne do jakosci opalania (3) w sumie opinia przeciętna ,w solarium czas na nowe lampy , ceny normalne... sungirl GORĄCO POLECAM!!!!! (2) Bardzo gorąco polecam Studio Izyda, sama korzystam z usług obu miłych i... Monika z Chwarzna super solarium!!!!!!!!!!!! (1) polecam solarium IZYDA- maja porzadne drogie lampy,ktore swietnie i... ola Polecam !!!!!!!!!!!A (1) Tym razem skorzystalam z zabiegu do cery dojrzalej z maska modelujaca nazywa... Anna makijaż okolicznościowy (1) Na makijaż zdecydowałam się pierwszy raz, mimo że z usług studia korzystałam... Emilia z Gdyni świetnie! (1) od wielu wielu lat miałam problemy z cerą. Mam skłonność do trądziku co... Paulina Jak najbardziej POLECAM! (2) Byłam na oczyszczaniu twarzy, wiadomo nie nalezy to do przyjemnych zabiegów... Karolina Polecam wszystkim Izydę !!! (2) Jestem stałą klientką solarium i polecam - rewelacyjne lampy,czysto,kosmetyki... Halina Kosowska polecam wszystkim :) (2) profesjonalna i bardzo sympatyczna obsługa:) jako stała klientka zawsze... stenia