Bracero - opinia (1) Witam, Miałem zdarzenie 400km od domu w niedzielę wieczorem. Auto udało mi... Bracero Citroen C 3 (1) Wraz z żoną kupliśmy w tym salonie nową C3 i jesteśmy bardzo zadowoleni z... W.Wesenberg Samochody używane (1) Zakupiliśmy wraz z żoną samochód używany. Trafilem tam z polecenia znajomego.... Waldemar
Kujawki (1) Nie byłem przekonany co do aut francuskich, ale zmieniłem zdanie. I... Henryk Kujawski Samochód używany (1) Kupiłam ostatnio u Pana Adam samochód używany. Poinformował mnie dokładnie co... Anna Saochody używane (1) Szukaliśmy z żoną fajnego samochodu używanego i znaleźliśmy u Kuleja.... Marcin Warto czasem zaufać :) (1) Nie byłam przekonana w 100% do samochodów francuskich. Nie mniej jednak po... Ludmiła Szczerze polecam ten serwis (1) różne auta posiadam od 27 lat, nie dawno kupiłem Peugeota 407 (używany) od... Andrzej Gdańsk Moje nowe 107 (1) Postanowiłam zakupić swój pierwszy samochód, brałam pod uwagę kilka marek.... Ada Polecam (1) Naprawdę super serwis. Pochylają się nad każdą prośbą, pytaniem i problemem.... oloziel Mallek Mariusz - opinia (1) ok Mallek Mariusz Polecam (1) Oprócz "Peżotów" naprawiają też inne marki. Mi np. wymieniali rozrząd w... Piter