Jola - opinia (1) Serdecznie polecam. Od maja do sierpnia 11 kg. Waga nadal się utrzymuje a... Jola Katarzyna - opinia (2) Bardzo polecam. Świetna obsługa i życiowe rady z dopasowaniem do danej osoby. Katarzyna Kinga - opinia (1) Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i przeogromna wrażliwość. To co... Kinga
R - opinia (1) Bardzo wnikliwe podejście do problemu. Zanim doszło do wizyty wykonałam na... R Bartek Lewak - opinia (1) Pani Ola to uosobienie zaangażowania i profesjonalizmu. Miła, pogodna,... Bartek Lewak Małgorzata - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona,regularnie spadam z wagi,a do tego w ciągu 2... Małgorzata Marek - opinia (1) Lekarz mi kazał zmienić dietę więc poszukałem dietetyka. Nie wierzyłem, że to... Marek Kasia - opinia (2) Bardzo profesjonalne podejście i ogromna wiedza, a do tego pani Ola to... Kasia Krzysiek - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony i polecam wszystkim. Od pierwszej wizyty widać... Krzysiek Polecam (1) Profesjonalnie i efektywnie. Jestem czwarty tydzień na diecie. Czuję się... Super (1) Byliśmy razem z mężem u Pani Aleksandry i wyszliśmy bardzo zadowoleni, niby... EM Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (2) Dziś mija 14 tyg mojej diety. Dzięki Pani Oli zgubiłem już 18kg i ciągnę... Mariusz P. Holistyczne podejście i życzliwośc (1) Bardzo skuteczna i życzliwa. Zwróciła uwagę na wszystko o czym zapomniał... Ewa Rewelacja!!! (1) Pomoc w pełni profesjonalna, a przede wszystkim bardzo skuteczna.... Leszek Zdecydowanie polecam! (1) Fachowa wiedza Pani Aleksandry bardzo mi pomogła w walce z moją otyłością i... Ania szybka pomoc (1) Polecam. Z pomocą Pani Oli przeszłam kryzysy laktacyjne , pierwsze jadłospisy... Agnieszka Polecam poradnię (1) Jestem zadowolona. Dietetyczka bardzo zaangażowana. Pomogła mi (mam cukrzycę)... Agata