Joanna - ocena (2) Super kompetentna Joanna Nina - opinia (1) Pani Aleksandra jest bardzo dobrą specjalistką, polecam! Nina Agata - opinia (2) Bardzo uważne i - co naprawdę istotne - holistyczne podejście do sprawy. Pani... Agata
Patrycja - opinia (1) Pani Ola jest specjalistką z ogromną wiedzą w zakresie odżywiania. Pomogła mi... Patrycja Paweł Żukiewicz - Przedszkole Marchewka - opinia (1) Przedszkole Marchewka współpracuje od wielu lat z Poradnią JJL. Jesteśmy mega... Paweł Żukiewicz - Przedszkole Ma Daniel B - opinia (1) współpracuję z Panią Aleksandrą od początku czerwca i jestem bardzo... Daniel B Oleg - opinia (2) Moja mama miała konsultację z Panią Aleksandrą na temat cukrycy. Mama została... Oleg Adam C. - opinia (2) Gorąco polecam poradnię JJL wszystkim poszukującym pomocy w leczeniu nadwagi... Adam C. Dorota - opinia (1) Bardzo profesjonalne wsparcie nie tylko w zakresie diety, która spełnia moje... Dorota Małgorzata A. - opinia (2) Fantastyczna p. Aleksandra, duża wiedza i empatia w stosunku do pocjenta.... Małgorzata A. Agata - opinia (1) Pani Aleksandra to prawdziwa kopalnia wiedzy na temat odżywiania! Podchodzi... Agata Krzysiek - opinia (2) Jestem bardzo zadowolony, polecam wszystkim . Krzysiek Jola - opinia (1) Serdecznie polecam. Od maja do sierpnia 11 kg. Waga nadal się utrzymuje a... Jola Katarzyna - opinia (2) Bardzo polecam. Świetna obsługa i życiowe rady z dopasowaniem do danej osoby. Katarzyna Kinga - opinia (1) Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i przeogromna wrażliwość. To co... Kinga R - opinia (1) Bardzo wnikliwe podejście do problemu. Zanim doszło do wizyty wykonałam na... R Bartek Lewak - opinia (1) Pani Ola to uosobienie zaangażowania i profesjonalizmu. Miła, pogodna,... Bartek Lewak Małgorzata - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona,regularnie spadam z wagi,a do tego w ciągu 2... Małgorzata Marek - opinia (1) Lekarz mi kazał zmienić dietę więc poszukałem dietetyka. Nie wierzyłem, że to... Marek Kasia - opinia (2) Bardzo profesjonalne podejście i ogromna wiedza, a do tego pani Ola to... Kasia