Nieuczciwa szkoła (1) Wpłaciłam całą kwotę (prawie 2000 zł) za kurs letni (lipiec 2015), długo... Ola POLECAM NORWESKI!!! (1) Chodzilem na zajecia w zeszlym roku do p. Kasi. Wszystko przystępnie... Piotr Wysoki poziom kształcenia. (5) Szkoła reprezentuje sobą wysoki poziom kształcenia. Jestem bardzo zadowolony... Roman
POLECAM (1) Polecam tę szkołę jak najbardziej. Zajęcia z języka holenderskiego prowadzone... Nederlandse cursist :) Bogusia - opinia (1) Kurs norweskiego intensywny (100 godz) w przystępnej cenie. Lektor z dużym... Bogusia uczennica - opinia (1) polecam szkołę zwłaszcza intensywny kurs języka norweskiego. kurs ten... uczennica Nie polecam!! (2) Zdecydowanie nie polecam szkoły. Na zajęciach z j. norweskiego "pani lektor"... Da Nie polecam (6) Umowa skonstruowana b.niekorzystnie dla uczestnika. Zajęcia prowadzone bez... Dorcia Polecam! (2) Bardzo miłe i pomocne panie w rejestracji oraz wysoki poziom nauki w... Przemysław Polecam! (2) Bardzo miłe i pomocne panie w rejestracji oraz wysoki poziom nauki w... Przemysław Polecam (1) Polecam janusz MOJA OPINIA O SZKOLE JORD (2) Szkoła Jord jest instytucją profesjonalną zarówno pod względem organizacyjnym... Ewa Krzyślak POLECAM! (2) Super szkoła, zajęcia interesujące, na wysokim poziomie, które idealnie... Dawid K. Przyjazna Szkoła (2) Bardzo dobra kadra lektorska, potrafią zainteresować językiem i zmotywować do... marta Super zkoła supr ludzie (1) Uczestniczyłam w rocznym kursie języka norweskiego, grupa liczyła 7-8 osób... Agnieszka Polecam!!! (1) Dołączam się do poniższej opini. Chodziłam na kurs języka norweskiego. Lektor... Aneta duński - 1 miesiąc (1) Szkoła bardzo elastyczna w organizowaniu zajęć. Mała grupa (4 osoby) jest z... Tomek dunski (1) z czystym sumieniem moge polecic :) elestyczne godz i terminy zajec, lektor... arek Nie polecam (1) Nie polecam tej szkoły. Istnieja w Trójmieście lepsze. Żle mnie... lea