Córka chodzi tam drugi rok. Jest bardzo zadowolona i ja również. Panie miłe, uśmiechnięte i serdeczne. Jedzonko smaczne (chociaż wiadomo jak jedzą dzieci)- starają się dopasować jadłospis do potrzeb i preferencji dzieci. Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami dotyczącymi Pani Dyrektor i przedszkola. W kontaktach z rodzicami jest to osobą konkretna i rzeczowa. Do dzieci (a prowadzi grupę Córeczki drugi rok) jest uśmiechnięta i zachowuje się adekwatnie do ich wieku- bawi się, rozmawia, uczy piosenek, czyli wszystko to co powinna robić:) Córeczka nigdy nie powiedziała złego słowa na nią czy na inne Panię z przedszkola, a nie jednokrotnie pytałam się szczegółowo co i jak. Co do małej ilości zabawek- rzeczywiście nie ma ich za dużo, ale... czy wasze dzieci idą do przedszkola po to by bawić się zabawkami, czy po to by bezpiecznie spędzić dzień na miłej zabawie z rówieśnikami i Paniami, nauczyć się piosenek, podczas gdy rodzice pracują?! Zabawki w przedszkolu to rzecz drugorzędna i jestem pewna, wasze że dzieci mają ich takie ilości w domu, że nie są im potrzebne do dyspozycji 24h na dobę. Dzięki temu też nauczą się dzielić. Koncertów i imprez jest sporo,....