Przedszkole nr 85

Przedszkola

Gdańsk, Tytusa Chałubińskiego 15

sprostowanie (9) Chciałabym sprostować informacje dotyczące zajęć języka angielskiego. W... Agnieszka Ja będę polecać! (1) Córka chodzi tam drugi rok. Jest bardzo zadowolona i ja również. Panie miłe,... NI angielski za drogi (1) koszt j.angielskiego - za drogo, i nie rozumiem czemu trzeba płacić za cały... mama przedszkolaka
zmiana na lepsze przedszkole 85 gdańsk (1) moje dziecko chodzi do tego przedszkola 3 rok, od września 2011 duża zmiana... mama 6-cio latka Nauczyciele -tak! Dyrektorka- nie! (3) Pani Katarzyno Musielak- trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść! Źle się dzieje... Maria J. Dziecko zadowolone rodzice też (1) Tak jak w tytule- moje dziecko wraca do domu bardzo zadowolone. Podobają mu... Joanna zmiany na lepsze (2) choć to początek roku to zauważam pewne zmiany na lepsze, był już teatrzyk,... mama przedszolaka brak imprez (1) po zmianie dyrekcji - brak imprez mój syn chodzi do tego przedszkola drugi... mama dziecka z II grupy coraz gorzej :( (1) po zmianie dyrekcji , coraz gorzej -brak wycieczek -niekiedy brak... wnikliwa bez entuzjazmu (1) przedszkole straciło urok jakim cieszyło się przez wiele lat, brakuje tam... matka 3 dzieci nieznajoma - opinia (1) jako matka dziecka byłam bardzo zadowolona dziecko zreszą też barzo dobrze... nieznajoma