Ja niestety się zawiodłam

Kupiłam mieszkanie w kwietniu 2008. Obiór początek grudnia 2009. Wszystko na czas. Jakość wykonania poprawna jak na cenę 4600/m2. Krzaki zaczęły się przy akcie notarialnym. W umowie mam wpisane, że przewidywany termin podpisania aktu - kwiecień 2010. Do końca kwietnia miałam dostarczyć akt do banku. Niestety podpisania aktu nie było i nie wiadomo kiedy będzie. Obsługa lekceważy klientów. Podają coraz to odleglejsze terminy. Usprawiedliwiają się, że niby Starostwo w Wejherowie jest winne. Sprawdziłam to osobiście i niestety kłamali. Następnie poinformowałam ich o stanie swojej wiedzy. Połączono mnie z osobą zajmującą się tym tematem. Podała inne powody opóźnień. I zapewniła, że do końca poprzedniego tygodnia będzie przesłana dokumentacja do notariusza. Niestety minął kolejny tydzień i nie jest. I koleje informacje, że należy czekać. I żadnych konkretnych terminów. O ile miałam dobre zdanie o Semeko, to w ciągu ostatniego półtora miesiąca się ono diametralnie zmieniło. Zainteresowanym ofertą tego dewelopera polecam dużo rozwagi przy podejmowaniu decyzji. Ja ponownie raczej nie zdecydowałabym się na kupno, pomimo wielu dobrych stron. :(
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Ja niestety się zawiodłam

Po interwencji u dyrektora zostałam dość szybko umówiona na podpisanie aktu notarialnego. Szkoda tylko, że wcześniej nie miałam przyjemności z nim rozmawiać, tylko rozmawiałam z pracownikami. Zapewne opinia byłaby lepsza. Przyszłym klientom w przypadku problemów polecam kontaktować się z zarządem.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 9

Inne tematy z forum

Michał Nieanioł - ocena (3 odpowiedzi)

Czytam nieprzychylne opinie i muszę wyrazić swoją opinię. Wszyscy którzy narzekają na terminy -...

king - opinia (3 odpowiedzi)

Nie polecam dewelopera semeko! Odbiór mojego mieszkania opóźnił się znacznie, a prace budowlane...