Semeko Grupa Inwestycyjna

Deweloperzy

Gdynia, Tatrzańska 10

Michał Nieanioł - ocena (1) Czytam nieprzychylne opinie i muszę wyrazić swoją opinię. Wszyscy którzy... Michał Nieanioł Kowalski Robert - ocena (1) Najgorszy deweloper w Trójmieście nie wywiązuje się z zwartych umów. Pan... Kowalski Robert AMG - ocena (1) Odradzam kupowanie mieszkania w Semeko. Czekam na mieszkanie na Porto Bianko... AMG
Klient - ocena (1) Zakupiliśmy mieszkanie na osiedlu Alvarium, wybraliśmy to miejsce nie tylko... Klient king - opinia (3) Nie polecam dewelopera semeko! Odbiór mojego mieszkania opóźnił się znacznie,... king Klient199 - ocena (1) Ludzie nie dajcie się wkopać w kupno mieszkań w Semeko - odbiory opóźnione w... Klient199 Ja - ocena (1) Odebrałam mieszkanie w Porto Bianco III w Rumi. Jestem bardzo zadowolona z... Ja Kondrad - opinia (1) Jako przedsiębiorca od 2011 roku regularnie kupuje różne mieszkania w celu... Kondrad Henryk - opinia (1) Zgadzam się z powyższymi opiniami o tym deweloperze.opóźnienia,brak ciągłości... Henryk Kamila - opinia (1) Niestety oceniam negatywnie wspolprace z Semeko. Odbiory na osiedlu Remoda sa... Kamila Nabywca - opinia (2) Całkowicie nie polecam korzystania z usług tego dewelopera! Odbiór mieszkania... Nabywca Paweł - opinia (1) Już w chwili podpisywania umowy ostrzegaliśmy, że naszy zdaniem (mamy... Paweł Piotr - opinia (1) Rok opóźnienia w oddaniu lokalu z brakiem jakichkolwiek perspektyw na... Piotr Magda - opinia (1) Jestem bardzo niezadowolona z firmy Semeko. Zanim kupicie mieszkanie... Magda Pan S. - opinia (1) Jeśli chodzi o nas to wszystko było OK. Jedna z lepszych jakości w wykonaniu... Pan S. Sokół - opinia (1) Jak najbardziej polecam dewelopera. Kupiłam już kilka mieszkań i zawsze... Sokół Jolanta - opinia (1) Oferta na wysokim poziomie, deweloper bardzo sprawnie sobie radzi i ma sporo... Jolanta wioletta - opinia (1) Dzien dobry. nie polecam firmy semeko !!!!.ponieważ na klucze czekamy już 9... wioletta Jan - opinia (1) Polecam, wybór mieszkań spory, bo dużo inwestycji, sprawna obsługa techniczna... Jan Janina - opinia (1) Kupiliśmy drugie mieszkanie od tego dewelopera. Przy pierwszym mieszkaniu... Janina