Semeko Grupa Inwestycyjna

Deweloperzy

Gdynia, Tatrzańska 10

Marta - opinia (1) Sprawny deweloper z bardzo dobrze przygotowaną ofertą mieszkań, zdecydowanie... Marta Maciej - opinia (1) Inwestycja na Morskiej w Redzie bardzo udana, mieszkanie super, obsługa... Maciej Józef - opinia (1) Sensowna oferta jeśli chodzi o Rumię i Redę, dużo realizowanych na tym... Józef
Łukasz - opinia (1) Super, bardzo fajnie działający deweloper z dobrze przygotowaną ofertą... Łukasz Lucyna - opinia (1) Świetny deweloper, profesjonalna obsługa i sprawne odpowiedzi na temat... Lucyna Lewy - opinia (1) Odbiór miał być w Kwietniu, Przesunęli na Lipiec i planowana kolejna obsuwa... Lewy klient - opinia (1) Straszne dziadostwo, bałagan na budowach. Masa usterek i reklamacji, tak... klient Polecam (1) Mieszkanie rewelacja! Ciepłe, ciche, komfortowe. Okolica idealna dla rodziny,... adammm Z osiedlami jest masa problemów... (1) ... przede wszystkim nie kończą osiedli. Nie realizują całego... Kupujący (od Semeko) Żałuje, że kupiłem... (2) u Was mieszkanie. Do momentu podpisania umowy było wszystko okej. Później... mieszkaniec czy bezdomny Wielkie rozczarowanie (1) Rozczarowany, zawiedziony i zdenerwowany na samą myśl o budowie. Współpraca z... Natalia S. SEMEKO i JA-polecam gorąco (1) Semeko zostało mi polecone, a ja polecam innym. Zamieszkaliśmy w nowej części... Mateusz Mieszkanka Reda Park - opinia (1) Polecam, wysoki standard wykończenia, dobry kontakt z personelem. Mieszkanie... Mieszkanka Reda Park Aquapark jednak będzie (3) Jak decydowaliśmy się na kupno mieszkania w pierwszym budynku kompleksu... JAdam Aquasfera :)))) (2) Odebraliśmy mieszkanie w pacyfiku. Powiem wam jedno - klasa światowa. Reda... MAaciek SEMKO (1) Wszystkim zainteresowanym zakupem mieszkań w Semeko proponuje zastanowić się... Teresa SEMEKO - HALE GARAŻOWE (10) Witam Wszystkich, piszę ponieważ chciałbym ustrzec wszystkich przed... abc123 SEMEKO - unikajcie (1) Unikajcie dewelopera z Gdyni. Firma nie powinna budować mieszkań, ponieważ... klient SEMEKO PRACOWNICY SEMEKO (1) Chciałem zwrócić uwagę na poziom kultury pracowników Semeko. Kierownik... ipaulos uważaj wielu zostało oszukanych-twój wybór (1) firma semeko z Gdyni jest najgorszym deweloperem, nie reaguje na reklamacje,... mieszkaniec osiedla