Semeko Grupa Inwestycyjna

Deweloperzy

Gdynia, Tatrzańska 10

Nie polecam (5) Nie polecam tego dewelopera nikomu jak kupowałam mieszkanie w Redzie przy... Ja Super miejsce (1) Dzięki Semeko trafiliśmy do Redy... wcześniej w życiu nie rozważaliśmy... Marcin Dwa razy kupiłem, dwa razy bardziej niż OK (2) Kupowałem w Semeko dwa razy, najpierw kawalerke a pózniej większe mieszkanie,... hepatus
MEGA PLUS (5) BEZ ROZWLEKANIA SIĘ I KLECENIA BEZSENSOWNIE DŁUGICH WYWODÓW - ZAPRASZAM NA... LUX jest OK (1) Również dołączam się do pozytywnych opinii na temat Semeko. Nasze mieszkanie... OK Regularne zalewania semeko (3) Witam Czemu w blokach semeko w Redzie regularnie, kilka razy w roku, dochodzi... mieszkaniec semeko Atlantic (2) Moja przygoda z zakupem mieszkania zaczęła się jeszcze w zeszłym roku, gdy... ja zmiana na Gdynię (2) kiedyś zdecydowałem się na osiedle Przy Młynie i się nie zawiodłem. Poprawa... polecam sypiące się bloki (2) bloki wybudowane kilka lat temu sypia się strasznie XXX Grzyb w mieszkaniu (2) Nie wierzcie w te pseudo pochwały wpisywane przez pracownikow semeko. Jak... Kris aż się prosi o sąd! (2) Mieszkanie i garaż zagrzybione a Semeko ma bardzo głęboko moje reklamacje i... Linka Ludzieee, nie straszcie mnie (3) Oczekuję na odbiór mieszkania w niedalekiej przyszłości i mam nadzieję, że... maciek z. Czekajcie sobie czekajcie (2) Chcialam napisac, ze w biurze na ul. Tatrzanskiej sa wszyscy tak zapracowani,... Cierpliwa brak sił na fuszerki (2) nie reagują za zgłaszane fuszerki nawet nie odpowiadają na zapytanie handlowe... niezadowolony Fatalna jakosc. (14) Jako wlasciciel kilku mieszkan, garazy oraz komorek w Redzie - w gettcie -... Artur Smietnikowo (2) Musze dolaczyc sie rowniez do tych zlych opini. Bardzo zaluje ze kupilam... Mieszkanka kaśka - opinia (3) Uważam, że to dobry deweloper. Nigdy nie było większych problemów. Mają... kaśka piękne widoki (4) mieszkanie kupiliśmy na osiedlu w Gdyni. bezproblemowo przebiegło wszystko od... wito Ja POLE|CAM (1) Generalnie mieszkam w Redzie w budynkach budowanych przez Semeko od prawie 8... Nuanda Dobry developer (2) W mojej ocenie Semeko jest solidną firmą. Mieszkanie otrzymałam w terminie i... zadowolona Hanka