Semeko Grupa Inwestycyjna

Deweloperzy

Gdynia, Tatrzańska 10

Polecam !!!!!! (7) Jestem szczęśliwą posiadaczką swojego mieszkanka zakupionego w Mieszkanie... DM Grzyb na ścianach w mieszkaniach Semeko w Redzie na osiedlu przy Młynie. (6) Witam kupiłem mieszkanie w Redzie przy ul. Młyńskiej 7/b na osiedlu przy... Rafal P. jest git (5) Na przekór stereotypowi, że forum jest tylko dla niezadowolonych, ja piszę... lipa
jak juz odebrales to nie licz na wiele (2) Mieszkam na osiedlu Przy Mlynie,mieszkam na ostatnim pietrze i zalalo mi... niezadowolona TYLKO NIE ...... SEMEKO ...... (2) NIE KUPUJCIE OD NAS MIESZKAŃ PROSIMY WAS LUDZIE BO I TAK WAM NIE USUNIEMY... SEMEKOWIEC blokowisko - osiedle przy młynie (2) Nie polecam, pomimo fajnej lokalizacji bo blisko kolejki, to sama zabudowa... mac73x nie polecam przeczytaj zanim będziesz żałować !!! (2) Witam Kupiłem mieszkanie w Semeko 2 lata temu na początku są mili zapewniają... niezadowolony Kiepska Jakość (1) Witam Kupiłem mieszkanie w Redzie na osiedlu Semeko. Niestety moja radość... Smoke Ja niestety się zawiodłam (2) Kupiłam mieszkanie w kwietniu 2008. Obiór początek grudnia 2009. Wszystko na... mieszkaniec mieszkaniec - opinia (2) Mam wątpliwą przyjemność mieszkać na osiedlu Rumia Park. Od początku były... mieszkaniec przeprowadzka do Redy (1) JUŻ ZA KILKA DNI BĘDĘ ODBIERAŁ SWOJE M4 NA OSIEDLLU PRZY MŁYNIE. ODBIÓR... LOLEK Gdynianka już za moment - opinia (1) Kupiliśmy z mężem mieszkanie na osiedlu Horyzonty Gdyni. Jesteśmy bardzo... Gdynianka już za moment przy mlynie (1) kupiliśmy z mężem mieszkanie w Redzie (przy młynie) od Semeko. O osiedlu... mafta zadowolona (1) kupiłam mieszkanie w semeko, przy młynie. Podoba mi się , ze mam blisko... zośka osiedle Szkolna (1) W moim przypadku mieszkanko odebrałem parę miesięcy przed terminem. Fajne... Nuanda NIE POLECAM (1) JESLI TO CZYTASZ ZAUFAJ LUDZIOM KTORZY WYRAZILI TU SWOJE OPINIE --... zly na siebie i na nich Koszmarne blokowisko (1) Witam, Nie polecam mieszkania komuś, kto nie szuka wiecznego placu budowy... Mieszkanka osiedla "Przy Młynie" Fuszerka i jeszcze raz fuszerka (1) Witam, wszystkim naiwnym (tak jak ja) którzy dali się wrobić w kupno... mieszkaniec .... (1) - Jak kupujesz mieszkanie to tańczą przed tobą i zapewniają fachowość i... Mieszkaniec beznadziejna firma (1) Mieszkam na osiedlu semeko w redzie przy młynie. Jakaś mądra projektantka tak... skiba