MEGA PLUS

BEZ ROZWLEKANIA SIĘ I KLECENIA BEZSENSOWNIE DŁUGICH WYWODÓW - ZAPRASZAM NA SPACER PO OSIEDLU REDA PARK A PÓŹNIEJ POLECAM UDAĆ SIĘ DO SIEDZIBY FIRMY I KUPIĆ SOBIE LOKUM WŁAŚNIE W TYM MIEJSCU. KAPITALNA ZABUDOWA, GENIALNA OKOLICA I TA CISZA ... JA ZAKOCHAŁEM SIĘ... BEZ DWÓCH ZDAŃ POLECAM!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: MEGA PLUS

A za kilka lat problemy z rakiem z powodu promieniowania ze słupów wysokiego napięcia. Przeprowadzone badania przez ekspertów z Ameryki udowodniły, że od takich słupów musimy być minimum 0,5 km. MIASTECZKO W STANACH POŁOŻONE TAK BLISKO JAK REDA PARK miało ogromną zachorowalność na białaczkę wśród ludzi.
OBY OMINĘŁO TO MIESZKAŃCÓW Redy Park.
Daleko nie musimy szukać. Proszę się udać do bloku położonego w Redzie przy sprzętach prądowych ( niedaleko Sabinki) W Każdej klatce ktoś chorował albo choruje, przypadek???
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: MEGA PLUS

no właśnie byłem tam na spacerze i przeraziły mnie te słupy od wysokiego napięcia w Niemczech koło tych słupów burzą domy a nie budują...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: MEGA PLUS

a jak je bedziesz kiedys chciał sprzedac to kto je od ciebie kupi ...moze elektrownia...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: MEGA PLUS

Akurat używane mieszkania na osiedlach semeko sprzedają się na pniu. Nowe zresztą też. Ostatnio orientowałem się na temat kawalerki w Redzie Park i najszybciej to za pół roku. Nieźle - inni deweloperzy mają gotowe całe budynki i nie mogą ich sprzedać (osiedle królewskie w Rumi). O czymś to jednak świadczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

king - opinia (3 odpowiedzi)

Nie polecam dewelopera semeko! Odbiór mojego mieszkania opóźnił się znacznie, a prace budowlane...