Korzystam z usług zakładu pogrzebowego Concordia od 10 lat. Tak się nieszczęśliwie złożyło, że już pięciokrotnie. Za każdym razem pełen profesjonalizm, zarówno w obsłudze klienta jak i później w kościele i na cmentarzu. Co ważne właściciel jest w stanie dostosować się do możliwości finansowych klienta, czego nie zauważyłem w innych firmach, a szukałem (co najwyżej 200 zł mniej na kwiaty jeśli właściciel się zgodzi, a ten z wielkodusznym sercem się zgadza). Tu nie ma nastroju do negocjacji. Za pierwszym razem powiedziałem jaki mam budżet, a właściciel się po prostu zgodził, nie obniżając na jakości obsługi, tylko na trumnie, kwiatach, trąbce, która mnie akurat nie była potrzebna. Przy czym trumna była naprawdę w porządku, kwiaty również. I tak później wracałem do Concordii otrzymując to co chcę za godziwe pieniądze. Miesiąc temu chowałem Mamę. Różnica prawie 3 tysiące na pogrzebie między Concordią a dwoma innymi firmami. Polecam z czystym sumieniem, chociaż w uszach brzmi to dziwnie, że usługi pogrzebowe można w ogóle polecać. Niestety najbliżsi odchodzą czy tego chcemy czy nie.
Jacek K. z Gdyni.