Concordia

Zakłady pogrzebowe Nagrobki

Gdynia, Witomińska 30

Jacek Katarzyński - ocena (1) Korzystam z usług zakładu pogrzebowego Concordia od 10 lat. Tak się... Jacek Katarzyński Lech K - ocena (1) Podziękowania dla Zakładu Pogrzebowego concordia za profesjonalnie... Lech K Ania - ocena (1) Bardzo dziękuję Panu właścicielowi oraz pracownika za przygotowanie pogrzebu... Ania
Natalia - ocena (1) Serdecznie dziękuję Panu Właścicielowi oraz Pracownikom Zakładu pogrzebowego... Natalia Bolesław Tarnacki - ocena (1) W trakcie spotkania rodzinnego wspominamy również profesjonalizm właściciela... Bolesław Tarnacki Mirosława Sz - opinia (1) Pragniemy podziękować zakładowi pogrzebowemu "Concordia" za pomoc przy... Mirosława Sz Leszek Sz - opinia (1) Bardzo serdecznie dziękuję firmie Concordia za organizację uroczystości... Leszek Sz anonim - opinia (1) Bardzo profesjonalna obsługa, udzielono nam wyczerpujących informacji i... anonim Jolanta Zielińska - opinia (1) Firma z przystępną ceną i pełnym zaangażowaniem świadczącą swoje usługi.... Jolanta Zielińska Mieczysława - opinia (1) Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom z Zakładu Pogrzebowego conkordia... Mieczysława Danuta M. z córką - opinia (1) Chciałam podziękować firmie Concordia w Gdyni, za profesjonalne, godne i... Danuta M. z córką Kalina - opinia (1) Chciałam podziękować firmie Concordia a w szczególności jej właścicielowi,... Kalina I.L-S - opinia (1) Chciałabym podziękować za bardzo osobisty , kameralny pogrzeb mojej mamy.... I.L-S Dariusz Rejmus - opinia (1) Bardzo dziękuję firmie Coccordia i jego właścicielowi za zorganizowanie... Dariusz Rejmus Henryk M - opinia (1) Wraz z synem i córką serdecznie dziękuję Panu Jarosławowi i jego pracownikom... Henryk M Biernaccy - opinia (1) Z całego serca dziękujemy za profesjonalna pomoc, organizacje i oprawę... Biernaccy Agnieszka i Grzegorz - opinia (1) Serdecznie dziękujemy firmie Conkordia za pomoc w załatwieniu wszelkich... Agnieszka i Grzegorz Ewa Szatkowska - opinia (1) Dziękuję za profesjonalne przygotowanie uroczystości pogrzebowej, za pomoc i... Ewa Szatkowska Monika - opinia (1) W imieniu całej rodziny, a w szczególności żony i córki zmarłego,... Monika Miłosz Góralik - opinia (1) Chciałbym bardzo podziękować oraz wyrazić swój podziw i szacunek za sprawność... Miłosz Góralik