Concordia

Zakłady pogrzebowe Nagrobki

Gdynia, Witomińska 30

Jola - opinia (1) Bardzo dziękuję Zakładowi Pogrzebowemu Concordia za profesjonalne... Jola Danuta - opinia (1) Składam serdeczne podziękowania dla Zakładu Pogrzebowego concordia za... Danuta Joanna - opinia (1) Całej Firmie Concordia oraz Panu Jarosławowi Maciejce ogromne podziękowania... Joanna
Władysław - opinia (1) Pragniemy serdecznie podziękować pracownikom firmy Concordia a szczególnie... Władysław Danuta Bernisz - opinia (1) Pełen profesjonalizm : sprawna organizacja ,elegancki błyszczący czystością... Danuta Bernisz organizacja pogrzebu (1) Profesjonalna i miła, pełna empatii obsługa.Doskonała organizacja od... Barbara Roman - opinia (1) Bardzo fachowa i rzetelna obsługa całej ceremonii pogrzebowej oraz wszystkich... Roman Ceremonia Pogrzebowa (1) Po raz czwarty skorzystałam z usług Firmy Concordia w Gdyni. Właściciel i... Krystyna O Iwona i Elzbieta Klonowskie - opinia (1) Moja mam i ja jestesmy bardzo zadowolone z profesjonalnie zorganizowanej... Iwona i Elzbieta Klonowskie Podziękowania (1) Bardzo dziękuję Zakładowi Pogrzebowemu Concordia za organizację ceremonii... Zbigniew Piątek z Rodziną Podziękowanie (1) Szacunek, uznanie i wielkie podziękowanie dla Pracowników "Concordia", a... Zdzisław Wysocki Podziękowania. (1) Chciałabym bardzo podziękować Firmie za organizację pogrzebu mojej mamy. Od... Ania U. Serdecznie Dziękujemy (1) Za wielkie serce i pomoc w tak ciężkim dla nas momencie. Za pięknie odmowiony... Justyna Dziękuję (1) Dziękuję Firmie Concordia za zorganizowanie uroczystości pogrzebowej mojego... B.Cybulska Serdeczne podziekowania (1) Serdecznie dziękuję Właścicielowi i Pracownikom za przygotowanie i... Beata Michalik Serdeczne podziękowanie (1) Za godną oprawę uroczystości pogrzebowej mojej żony, składam Panu Jarosławowi... Stanisław Wojniusz Podziekowania (1) Z calego serca dziekujemy za profesjonalna pomoc, organizacje i oprawe... Ewa M. Wyjątkowe ceremonie (1) W ostatnim czasie uczestniczyłam w dwóch wyjątkowych ceremoniach prowadzonych... Krystyna Sz. Ogromne podziękowania (1) Wielkie podziękowania za profesjonalne podejście w tak trudnych dla rodziny... Witt Łukasz Podziekowanie (1) Zorganizowanie pogrzebu bliskiej nam osoby nigdy nie jest latwa. W domu... Renata