Niestety, ale ja jestem człowiekiem pracującym od rano do nocy, rzadko mam wolny dzień, a jak już mam to chcę go wykorzystać lepiej niż stać w kolejce. Placówka ta jest całodobowa i nigdy nie było problemu odebrać ten list między 22 a 23. Wczoraj (14-03-18) jednak było inaczej, wszedłem do domu i czekało na mnie awizo z przesyłką sądową i przy okazji miałem wysłać polecony, wchodzę do placówki od ul. Pocztowej, a tam kolejka na 13 osób, o 22:30. Wytrwale czekam, doczekałem się podchodzę do okienka daję najpierw awizo, a pani z wyrzutami i obrazą majestatu mówi że ona nie jest od wydawanie przesyłek. No i po nie miłej wymianie zdań nie wydała przesyłki, list wysłałem ale ważnego listu z sądu już nie, bo jaśnie pani nie chciało się szukać... Takie zachowanie to jest kpina! Jeżeli placówka jest całodobowa to powinno to też obowiązywać na wydawanie listów, a nie tylko na wysyłanie. To nie pierwszy raz kiedy obsługa robi wieczne problemy w tamtym miejscu. Jak mam wysłać list to już wolę pojechać na Krzemową, Łąkową, Długie Ogrody albo Gościnną niż patrzeć na te męczennice pańskie.