Urząd Pocztowy

Urzędy pocztowe

Gdańsk, Długa 23/28

Vice - ocena (1) W ciągu jednego tygodnia zgubili moje dwie przesyłki i narazili mnie na... Vice Danuta Gacek - ocena (1) Bardzo negatywnie oceniam funkcjonowanie Poczty Polskiej. Chcę złożyć skargę... Danuta Gacek Lola - opinia (1) Dziś przyjechałam na pocztę całodobowa i jak się okazało nie jest całodobowa.... Lola
K - opinia (1) Obsługa niemiła, złośliwa i nie pomocna chcącym tam coś załatwić. Poczta... K Urząd pocztowy Gdańsk Morena Nałkowskiej 3 (3) Otrzymałem avizo o przesyłce poleconej chciałem skontaktować się z tym... Janusz Jak masz awizo, to masz pecha (1) Niestety, ale ja jestem człowiekiem pracującym od rano do nocy, rzadko mam... Kuba Brak słów (2) Dlaczego przesyłka nie została dostarczona pod wskazany adres, tylko z... Joanna Barbara (1) Listonosz z ul. Jaskółczej nie doręcza listów poleconych, nie sprawdza czy... Barbara Koszmar (1) OD 11 dni nie było listonosza na ulicy Szafarnia 10!!!!!!!!!!! Marta Nie polecam (1) Paczka nie dotarła, awizo też nie. Okazało się że przesyłka jest na poczcie... Nikola Skarga na listonosza (1) Mieszkamy w Gdańsku przy ul. Czesława Miłosza 46/11. Wielokrotnie pomimo... Adam Kordecki