Jak ratować niemowlaka - szukam chetnych na szkolenie

Dziewczyny, w innym wątku został poruszony temat ratowania niemowlaka w sytuacjach kiedy się zadławi, będzie miało bezdech itd.
Ja powiem szczerze, że nie wiem czy bym potrafiła ratować dziecko.

Ajeczka, dała namiary na przeszkolenie w PCK , może zbierzemy się w grupę osób (będzie taniej w większej ilości osób ) i pójdziemy na taki kurs ??

Kto byłby chętny ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak ratować niemowlaka - szukam chetnych na szkolenie

Natalio, jestem zapisana na 20 marca na szkolenie. Czy mogłabym poprosić o ponownego maila z dokładnymi informacjami :-))) Niestety do mojej poczty wdarł się błąd i gdzieś mi pożarł poprzedniego maila od Ciebie :-((( Byłabym bardzo wdzięczna :-))) dzieki wielkie :-))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak ratować niemowlaka - szukam chetnych na szkolenie

Dziękuję za szkolenie i poproszę o materiały - zuzia2604vp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak ratować niemowlaka - szukam chetnych na szkolenie

Ja również dziękuję za szkolenie i polecam wszystkim i proszę o materiały na meila Joanna21j@interia.pl pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak ratować niemowlaka - szukam chetnych na szkolenie

Pani Natalio,

my z mężem tak na gorąco po dzisiejszym szkoleniu - dziękujemy za poukładanie w naszych głowach tak ważnej kwestii jakim jest bezpieczeństwo naszego dziecka :) uważamy że jest to wiedza bardzo bardzo potrzebna - chociażby do tego aby uniknąć paniki w najważniejszym momencie. Tak jak wiele moich przedmówczyń mam nadzieję że wiedza ta nigdy się nie przyda - niemniej jednak dzieciaczki są nieobliczalne i wszystkiego można się spodziewać ;)

Wszystkim zastanawiającym się polecam zajęcia u Pani Natalii - osoby bardzo sympatycznej i otwartej na wszelkie nasze pytania :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak ratować niemowlaka - szukam chetnych na szkolenie

Natalia, dopiero dotarłam tutaj ( my nadal w szpitalu )
Szkolenie super, wiele się dowiedziałam. Będzie mi dużo łatwiej teraz... Jeszcze raz dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak ratować niemowlaka - szukam chetnych na szkolenie

termin to 23 i 23.03.2010r 17:30 przepraszam za błąd.
Pozdro Dawid T
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak ratować niemowlaka - szukam chetnych na szkolenie

A jednak było o nas. bogoosia napisała"Słuchajcie, wiem że babki ze szkoły rodzenia Dobry Początek w sklepie Mama i Ja organizowały ratownictwo, bo sama byłam na takich zajęciach. Prowadziło to 2 młodych kolesi z ratownictwa i naprawdę bardzo fajny kurs. Trwało około 2-3 godzin, razem z ćwiczeniami. Koszt od pary był 50zł. Może odezwać się o jakieś namiary na tych panów?

W necie jest stronka SR i tam maile i telefony położnych."
Ps bogoosia nasze nr tel sa na dyplomach :-)
Pozdro dla PCK
Najbliższy termin szkolenia to 13,26,03.2010r zapraszam chętnych do zaznajomienia sie z programem. Do otrzymaniana maila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak ratować niemowlaka - szukam chetnych na szkolenie

Dawtur to nie było o Was, tylko o chłopakach z Grupy Ratownictwa Specjalnego PCK Trójmiasto (Filipie, Patryku i Januszu), do której należymy obie z Natalią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak ratować niemowlaka - szukam chetnych na szkolenie

przepraszam Larisa już wysyłam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak ratować niemowlaka - szukam chetnych na szkolenie

natalia, ja nie dostałam maila, dorka1000@vp.pl
mam termin na jutro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak ratować niemowlaka - szukam chetnych na szkolenie

Witam!
W związku z dużym zainteresowaniem, oraz chęcią zdobycia przez państwa wiedzy z zakresu udzielania pierwszej pomocy noworodkom, niemowlętom oraz dzieciom proponuje pomocną dłoń 
Nazywam się Dawid Turski wraz kolegą Zdzisławem Formella prowadzimy szkolenia z tematyki poruszonej w wątku.
Jesteśmy ratownikami medycznymi pracującymi w pogotowiu ratunkowym w Gdańsku oraz Pruszczu Gdańskim dysponującymi własnym sprzętem dydaktycznym w tym fantomami do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej.
W codziennej misji dydaktycznej współpracujemy ze szkołami rodzenia na terenie Gdańska oraz Żukowa (gdzieś tam wyżej była o nas mowa jako chłopakach z ratownictwa)
Chętnych do zapoznania się z programem proszę o kontakt mailowy jak w profilu dawtur@o2.pl
Najbliższy termin 23 i 26 03.2010r godzina 17:30 grupa 12 lub 24(dwóch prowadzących) Zajęcia odbywają się we Wrzeszczu na terenie sklepu Mama i Ja.
Pozdrawiam Dawid T
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak ratować niemowlaka - szukam chetnych na szkolenie

Także jestem zainteresowana tym szkoleniem i poprosiłabym o więcej informacji na maila.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak ratować niemowlaka - szukam chetnych na szkolenie

Witam

czy moge dostac plan szkolenia kwietniowego na maila jestem wstepnie zainteresowana

a.zagrodzka@gazeta.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak ratować niemowlaka - szukam chetnych na szkolenie

Natalia, e-mail doszedł, dzieki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak ratować niemowlaka - szukam chetnych na szkolenie

Drogie Panie i Panowie właśnie trafiłam na wasz temat, jestem żoną jednego z ratowników prowadzących zajęcia m.in w szkole rodzenia Mama i Ja.
Jeżeli jesteście zainteresowane szkoleniem podaję maila
milion@autograf.pl
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak ratować niemowlaka - szukam chetnych na szkolenie

Andiamka proszę o adres e-maila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak ratować niemowlaka - szukam chetnych na szkolenie

Wysłałam maile proszę potwierdźcie jeśli otrzymacie;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak ratować niemowlaka - szukam chetnych na szkolenie

czy 17.04 to szkolenie przedpołudniowe, proszę o więcej informacji
basia_kl@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak ratować niemowlaka - szukam chetnych na szkolenie

NATALIA - tu "młoda mama" - dzięki za możliwość szkolenia 06.03. - mi jak najbardziej pasuje - proszę o info gdzie, o której itd.
mail to: aaana@wp.pl lub tel 668393010
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak ratować niemowlaka - szukam chetnych na szkolenie

Jak najbardziej nam pasuje - poproszę o bliższe informacje na temat miejsca i godziny :) będę razem z mężem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

nnt. Jaki kupić materac do łóżka? (29 odpowiedzi)

Cześć Dziewczynki, pisałam w innym dziale forum, ale mnie olano. Czy Wy możecie mi doradzić,...

zapach do mieszkania jaki ??co polecacie (40 odpowiedzi)

drogie mamy wy zawsze coś doradzicie chciałabym aby w mieszkaniu pięknie pachniało macie jakieś...

Nauka czytania metodą Domana- ktos stosuje? (34 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, czy znacie/ stosujecie ta metode nauki czytania u malych dzieci? jestem ciekawa...