Jak się Wam mieszka na osiedlu?

Temat dostępny też na forum: Jasień Bulwary
Jako nowy potencjalny mieszkaniec tego małego osiedla chciałbym się zapytać jak się Wam mieszka? Czy czuć Szadółki? Jak oceniacie akustykę i i ogólnie jakość wybudowanych mieszkań?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla mnie to już czwarte mieszkanie na Jasieniu. Na początku wynajmowałem, teraz już na swoim. Mieszkałem tez na Morenie i w pobliżu Kowal.
Może po kolei, Morena jest fajnie skomunikowana, ale dla mnie za duża i nieco już stara.
Na południu, było przyjemnie, miejsce na spacery (nad zbiornikami retencyjnymi) i spokojnie. Niestety od czasu do czasu Szadolki dawały o sobie znać... Mi osobiście nie przeszkadzało, za bardzo, ale dla niektórych może to być problem. Niestety jeśli masz/myślisz o dzieciach, to do przedszkola, szkoły będzie daleko. Ja po kilku latach dowożenia stwierdziłem, ze nie ma to sensu... i wróciłem na Jasień.

Jasień - dobrze skomunikowany, zwłaszcza jak skończy się budowa Nowej Bulońskiej i tramwaju.
Wciąż sporo miejsca na spacery i wypady rowerowe... bardzo łatwo dojechać do lasów matemblewskich.
Na miejscu szkolą chyba najlepsza w Gdanisku i przedszkole, niedaleko przychodnia.
Bloki znacznie mniejsze niż na morenie, no i chyba w nieco lepszym standardzie. Ludzie młodsi niż na Morenie. Szadolki czuć, ale rzadko i nie tak jak na południu, choć teraz budują zamkniętą kompostownie wiec problem pewnie będzie znacznie mniejszy.
Czy polecam... Tak polecam... a no i spółdzielnia jest spoko, szybko reagują na zgłoszenia i są pomocni... w dziale technicznym specyficzni... ale jak na razie udało mi się załatwić bezproblemowo wszystko co chciałem :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

chyba się z deko porypalo... bo chodziło o Bulwary Jasień a nie dzielnice Jasień
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Jak się Wam mieszka na osiedlu?

Ja się podłączam pod to pytanie, jak standard mieszkań, jest solidnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak się Wam mieszka na osiedlu?

Standard wysoki jak na cenę mieszkania, zdarzają się niedoróbki ale są szybko naprawiane przez hossę.
Mieszkam od ponad pół roku i jestem zadowolony: spokój, jezioro pod nosem (podobno miasto ma jakieś plany zagospodarowania), przestrzeń. Hossa nie buduje budynków parę metrów od siebie jak to często robi robyg, jedyny minus jak na tą chwilę to niewielka grupa egoistów którzy parkują w sposób utrudniający swobodne poruszanie i bajzel na i przy budowie pellowskiego.
I taka mała uwaga nie dajcie się zmylić investpel to nie jest Jasień bulwary, to inna inwestycja i szczerze nie polecam bo widząc jak to jest budowane to jestem pewien że zaraz po wprowadzce pojawia się problemy. Przykład: okna były oklejane już po uszkodzeniu przez budowlańców, w garażu ciągle stoi woda itp.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Jak się Wam mieszka na osiedlu?

Teraz rozkopali fundamenty i robią jakieś dziury, okna chyba... Burdel totalny na tej budowie. Współczuję tym którzy ten syf kupują w tym Investpelu. Budynek na budynku. Syf.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Initium (6 odpowiedzi)

Witam ,czy można się dowiedzieć jak mieszka się w oddanych już domach ,czy są jakieś poważne...

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

Osiedle Hiszpańskie - opinie i oceny (1978 odpowiedzi)

Osiedle Hiszpańskie powstaje w południowej części Gdańska, pomiędzy potokami Kozackim i Oruńskim....