Jak się pozamiatać ?

Pan Morawiecki to wyjątkowy przypadek tego, jak można się samemu pozamiatać :

Tak się ten bolszewik, będąc jeszcze banksterem, szefem banku który miał sponsorować Kubice, cieszył z jego wypadku :

Nie chcę, k...a, pięć dych co roku płacić. Sp...aj...”
"Na szczęście złamał rękę, raz, drugi"

To jest prawdziwa twarz pis-bolszewików.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Najwyrazniej problemem dla Morawieckiego w bolszewickim Rządzie pseud. Premier było to, ze Kubica był Polakiem.

Morawiecki reprezentował wtedy zagraniczny bank, którego zadaniem był transfer za granicę pieniędzy z kieszeni Polaków.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak na dłoni widać mechanizmy propagandy.
Bolszewicy nie ominą zadnej okazji, aby pogrzać się w ciepłe sukcesów sportowców, jak np. ostatnio Duda po mistrzostwie siatkarzy.
Jaki jest jednak naprawdę bolszewicki kod etyczny, widać dokładnie na panu pseud. Premier w niektórych kręgach znany tez jaki Bankster.

W chwili gdy sportowiec odnoszący z orłem na piersi sukcesy ma problem czy wypadek, w bolszewiku następuje nieukrywana radość.
To dokładnie zachował się Morawiecki, ciesząc się z kontuzji Kubicy, która złamała jego karierę do dziś.
Polacy to widzą i śmieją się z PiS-bolszewików
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

"Morawiecki reprezentował wtedy zagraniczny bank," oraz ?!!!! :) Radę Gospodarczą przy premierze Donaldzie Tusku. ;D to co się dziwić jak miał taki wzór do naśladowania ;ddd w sumie należało by się cieszyć że przy PiS-ie wyszedł na ludzi ;]

U Tuska przecież wszystko co Polskie jest problemem. :]

Czasem wypisujesz takie dyrdymały że zaczynam myśleć że jesteś tajniakiem PiSu i chcesz ośmieszyć tą opozycję po stronie której niby się opowiadasz , ale pewnie to tylko głupota.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak widać musiał się bardzo męczyć w tej Radzie.
Spostrzegl się, że ze swoim potencjałem intelektu i empatii nie ma czego szukać w Radzie i pewnie kariery by tam nie zrobił.

Bolszewicy przyjęli wróbelka z otwartymi ramionami, bo u nich byle wróbelek jest orłem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jak się czujecie nabici w Tuska? (3 odpowiedzi)

Kwoty wolnej nie będzie. O zamachu na media już się nawet Mentzen śmieje, że teraz przyszło PO...

Czy aborcja powinna być w Polsce zakazana? - debata: prof. Senyszyn vs. pastor Bartosik (4 odpowiedzi)

Spór o aborcję trwa. Czym więc jest aborcja? Zabójstwem czy prawem do wyboru? Uśmierceniem...