Jak tam Biesiada?

Temat dostępny też na forum: Wesele Wesele bez ogłoszeń
Chodzi o restaurację Biesiada przy u. Słowackiego we Wrzeszczu? Podobno organizują tam wesela. Jeżeli ktoś ma jakieś informację na temat tego lokalu, może miał tam wesele byłbym wdzięczny za informacje. Z góry dzięki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak tam Biesiada?

Sama osobiście nie byłam w tym lokalu, ale koleżanka, która w 2003 roku w lecie miała tam wesele, skarżyła się, że oszukano ją w tym lokalu na ilości herbat i kaw, za które musiała po zakuńczeniu wesela zapłacić, a które rzekomo wypili jej goście. Radzę więc zwrócić uwagę na tę kwestię.
A ceny są tam ponoć przystępne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak tam Biesiada?

polecam "Lucynkę" na Lelewela tam kawa i herbata jest wliczona w koszty (niewazne ile goscie wypiją) i ogólnie jest super :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak tam Biesiada?

Fajnie, że polecasz Lucynke, tylko, że pytanie było inne. Chodzi mi o opinie na temat lokalu Biesiada.
P.s. Dla Twojej informacji rozważałem możliwość wybrania Lucynki, ale okazała się za mała na moje potrzeby.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak tam Biesiada?

rozgladalam sie po ul. Slowackiego i odwiedzalam tam knajpy pod katem wesela...jak na nie wiecej niz 60 osob, to "Srebrny Młyn" na tej ulicy wyglada w srodku ciekawiej...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak tam Biesiada?

A jak w Srebrnym Młynie kształtują się ceny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak tam Biesiada?

od 110 zl / osoba.....sam sobie ustalasz menu i koncowa cene; oczywiscie nalezy doliczyc napoje zimne, alkohol i ciasto ;-)
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak tam Biesiada?

Dzięki za informacje o Srebrnym Młynie. A może jednak ktoś wie coś jeszcze o Biesiadzie? Bo nie chciałbym się wrobić w coś nieciekawego?
Pozdrówka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak tam Biesiada?

Chyba jest tam w porządku. Wejście trochę nieciekawe, ale w środku jest dosyć fajnie. Tylko ciekawe, czy takie kafle na podłodze nie będą przeszkadzać w tańcu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (70 odpowiedzi)

Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami Euroformat ale jesteśmy...

Czy jest tu dojrzała Pani? (6 odpowiedzi)

Do znajomości, przyjaźni, rozmowy.

Szukam partnerki do tenisa (4 odpowiedzi)

Do gry we Wrzeszczu.