Jak urządzić pokój dla dwóch dziewczynek

Może ktoś nam doradzi jak urządzić pokój 20m2 dla dwóch córek 5lat 2lata. Z braku funduszy nie wchodzą w grę nowe meble ze sklepu. Pokój ma dwa duże okna obok siebie. Nie wiem co tak naprawdę kupić by wyglądało to w miarę ok. Napewno myślałam już o jakimś biurku szafie dużej komodzie... Nie wiem co jeszcze. Nie wiem jakie łóżka? Może jakaś mama doradzi za jakimi meblami się rozglądać. Używane w rozsądnej cenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciężko doradzić nie widząc pomieszczenia, poszukaj w sieci jakichś porad, pomyśl, co przyda się dzieciom. Jakiś regał? Szafki? Coś do przechowywania zabawek? Łóżka, jak łóżko, dzieci szybko dorosną, można więc kupić dwa oddzielne "dorosłe" łóżka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć :) Myślę, że przede wszystkim warto w pierwszej kolejności zainwestować w łóżko piętrowe. Zaoszczędzisz dużo miejsca w pokoju, co przyda się później, gdy dziewczynki zaczną się uczyć i będą potrzebować biurka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Postaw na uniwersalne meble, żebyś nie musiała co chwilę robić remontów. Dzięki temu zdecydowanie zaoszczędzisz! Ja mam meble od https://meblohand.eu/ i świetnie się sprawdzają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Wystrój mieszkania (88 odpowiedzi)

Witam Chciałąbym jakoś oryginalnie rozplanować wystrój swojego mieszkania. Zastanawiam się jakie...

Kto ma problem z sasiadami??? (293 odpowiedzi)

Dzień Dobry :) Zacznę od tego, że mieszkam w bloku 4 piętrowym i obok mnie mieszka stary dziad z...

Kupno mieszkania dla dziecka, ale najpierw pod wynajem? (48 odpowiedzi)

Ponieważ im dłużej nad tym myślę, tym gorzej dla mnie, może Wy Forumowicze rzucicie mi nowe...