Pani Alicja jest profesionalną instuktorką kursu prawa jazdy . Wyrażam swoją opinie na temat Pani Alicji porównując innych instruktorów, u których zaczynałem kurs prawa jazdy. Moi poprzedni instruktorzy mogliby wiele się nauczyć od Pani Alicji ! jest instruktorką, która szybko potrafi przekazać wiedze i umiejętności . U Pani Alicji nabrałem pewności siebie za kierownicą i skomplikowane skrzyżowania, które sprawiały nie jednemu doświadczonemu kierowcy problem stały się dla mnie banalnie proste. Zostałem przygotowany przez Panią Alicję profesjonalnie do egzaminu państwowego a przede wszystkim do samodzielnej jazdy samochodem. Instruktorka ta przekazała mi ogromną wiedzę i wiele cennych wskazówek i porad . Po pierwszej godzinie jazdy nauczyłem się więcej jak u poprzednich instruktorów u których kupowałem godziny jazdy. Żałuję, że wcześniej nie trafiłem do Pani Alicji bo zaoszczędziłbym swój czas i pieniądze. Mam nadzieję, że kurs nauki prawa jazdy \"MIX\" będzie miał niebawem kurs na kategorię \"C\" jak robić prawa jazdy to tylko w \"MIX-ie\" pracują tam sami fachowcy!!!
Dziękuję Pani Alicji za mistrzowskie przygotowanie do egzaminu!!! pozdrawiam serdecznie