Jak zablokować nr od wróżek? - 73666 oraz 73099, 71099 oraz 7339 72203 i 7257

Zwariuję ile dziennie z tych nr można dostawać esy?????????????????????????????????????????

Proszę o pomoc
popieram tę opinię 40 nie zgadzam się z tą opinią 9

Play oferuje Ci możliwość zablokowania niechcianych i uciążliwych SMSów przychodzących z numerów Premium. Dzięki usłudze STOP SPAM możesz zablokować SMS-y przychodzących z numerów skróconych zaczynających się od cyfr: 7,8,9 (wszelkie konkursy, loterie oraz inne usługi o charakterze rozrywkowym). Jak to zrobić? To proste, wystarczy wysłać SMSa o treści STOP na numer 252 (opłata zgodnie z cennikiem, jak za zwykły SMS).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak zablokować nr od wróżek? - 73666 oraz 73099, 71099 oraz 7339 72203 i 7257

Dokładnie żadne eSMSy KONIEC CZY STOP tu nie pomogą albo twój operator albo program. Ja tez otrzymuje często takie esy a to dlatego że chciałem wygrać choć troche kasy w loteri RMF FMu zawsze po tym jak wyslalem do radia esa z imieniem to odrazu sypały się esy od wróżek a odpowiadanie na ich esy tylko kase ci zje i tyle jej zobaczysz.pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Blokuje się od tyłu
najsamwpierw zablokuj 0 potem idąc za ciosem zablokuj 7 trójka winna być też zablokowana
nie zapominając pierwej o jedynce
i powtarzasz to samo na koniec z siódemką.
Prawda że proste :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak zablokować nr od wróżek? - 73666 oraz 73099, 71099 oraz 7339 72203 i 7257

jak usunąć numer73170
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Działa :) Dzięki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Operatorzy numerow zaczynajacych sie na 7xxx i 8xxx to pospolici przestepcy,ktorzy moga funkcjonowac tylko w Polszy - kraju idiotow i kabotynow.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

jestem po rozmowie z konsultantem Plusa i można zablokować tylko trzeba podać numery z których to przychodzi a że ja usuwam odrazu to teraz muszę poczekać pare dni by spisać numery bo prawie każdy inny a chyba nie będzie z tym problemu bo codziennie przychodzi ich 5-6
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

g*wno prawda przychodzą dalej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak zablokować nr od wróżek? - 73666 oraz 73099, 71099 oraz 7339 72203 i 7257

Jak zablokować nr do wrozek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

popierami ja mam to samo proszę napisać jakdalej się to potoczyło czy w końcu przestali nękać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

~~~~ do podstawówki chodziłaś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No mam nadzieję że pomoże Napisane a jak coś to mój brat pracuje w POLICJI dobierze się im do tyłka!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli chodzi o Orange.
Wypisanie się z niechcianych smsów jest bardzo proste. Na stronie http://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4000830453,title,Uslugi-Specjalne,article.html
na samym dole macie możliwość wypisania się z otrzymywania smsów. Wystrczy wpisać nr na jaki otrzymujecie smsy oraz numer z jakiego dostajecie te smsy. I tyle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak zablokować nr od wróżek- 73666 oraz 73099, 71099 oraz 7339 72203 i 7257

Kolego co ty piszesz.
Nietrzeba kozystac mnie nawiedzaja od 3 tygodni u niemoge znetralizowac.
A nie pisalem do nich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest to nienormalne operator powinien poczytać sobie komentarze na ten temat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak zablokować nr od wróżek- 73666 oraz 73099, 71099 oraz 7339 72203 i 7257

Numery od tych złodziei można zablokować przez wejście w profil kontaktowy i zaznaczyć "nie przeszkadzać" i wtedy chociaż nie będzie widać na pierwszy rzut oka tych wiadomości. Będzie widać dopiero wtedy, gdy wejdziemy w wiadomości. Działa to na IPhonie lecz nie wiem czy na innych markach telefonów. Tak można chociaż nie patrzeć na te oszustwa. Pozdrawiam;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

napisać smsa o treści KONIEC na numer 8091
to zadziała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prawidłowo postąpiłeś. Wysłanie wiadomości e-mail, po pierwsze nic cię nie kosztowało, a po drugie zapewniło pewną ochronę - zazwyczaj jej kopia jest przechowywana w folderze "Wysłane", jak nie, to usługodawca może myśleć, że ją posiadasz i w razie gdyby nie wyłączyli usługi dla twojego numeru mógłbyś ich zastraszyć o to, że cię nękają SMS'ami. Dlatego sam trzymam każdą ważną korespondencję dla udowodnienia własnych racji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od czasu do czasu, z numeru 73099 (sieć Orange) przychodzą na numer ojca SMS'y namawiające do skorzystania z usługi ezoterycznej. Ojciec nie umie wysyłać nawet wiadomości tekstowej i używa telefonu tylko do dzwonienia lub odbierania połączeń, a tu ni stąd ni zowąd walą mu jakieś ezo-teksty. Jest to czyste nękanie. Już 1 numer czy 2 udało mi się wyłączyć składając reklamację u usługodawcy (nie operatora), aż nagle zaczęły trafiać z zupełnie innego.

DO WSZYSTKICH:
Jeżeli macie kogoś w rodzinie to chrońcie każdą z osób, które wieżą we wróżby (dla mnie są to brednie), by nie odpisywały na tego typu zaczepki bo po drugiej stronie siedzi osoba wymyślająca bajeczkę o jakiejś osobie która na nich czeka lub innej zmianie w życiu. Sprawdziłem kiedyś z czystej ciekawości podobną usługę, aby zobaczyć jak to działa i wróżbita (facet/kobieta) robił sobie czystą pogawędkę - bo najpierw pytał "jak mam na imię", "czy chcę wiedzieć", "czy ma wyciągnąć kartę", "czy ma wyciągnąć następną", "czy na pewno ma to zrobić", itd. aż podał tylko że to blondynka i zachęcał do towarzyskiej rozmowy. Aż mi smutno niektórych starszych osób (może nawet Waszych dziadków), z których robią sobie wała i naciągają ich na grube rachunki. Operatorom jest to na rękę, bo pozwalają na tego typu precedens i zarabiają na każdym procencie od jednej wiadomości SMS.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak zablokować nr od wróżek- 73666 oraz 73099, 71099 oraz 7339 72203 i 7257

Wyłończą? Serio?!!!! Wylączą jak już!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Planuje zakup złota inwestycyjnego (3 odpowiedzi)

Planuje zakup złota inwestycyjnego, tylko nie mam żadnego sprawdzonego miejsca, gdzie ewentualnie...

jakie konto bankowe wybrać? (153 odpowiedzi)

witam jakie konta bankowe polecacie? gdzie koszty utrzymania nie są duże, bezpłatne przelewy...

Ochrona telefonu (15 odpowiedzi)

Hej, Ostatnio kupiłam pancerne etui na telefon, widziałam też na stronie tej firmy, że mają tzw....