Jaka opaska do cwiczeń

Jako, że stary ma niedługo urodziny (a aktualnie ma mood na chodzenie na siłkę, boks, bieganie i inne aktywności) chcę kupić mu jakąś fajną opaske/zegarek do ćwiczeń. Zupełnie się na tym nie znam bo mam tyle wspólnego z siłownią co Duda z językiem angielskim, także prosiłabym o rady.
Fundusz, powiedzmy tak do 1000 zł ale zależy mi by uzyskać jak najlepszą jakość w stosunku do ceny - super jakby opaska miała wbudowany GPS ale nie jest to warunek konieczny, do tego nadzór nad jakością snu, pomiar i rozróżnianie ww. aktywności. Jeśli to ma znaczenie to stary ma ajfona - nie wiem czy te dane są wysyłane z opaski na telefon ale wolę uprzedzić pytanka.
Pozdrawiam cieplutko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Generalnie zegarek/opaska to spory dyskomfort na silce a już na pewno na boksie. Raczej zrezygnowałbym z tego pomysłu. Z własnego doswiadczenie wybrałbym cos naprawdę smukłego i małego, np. Samsung galaxy watch 4 ( chociaż jeżeli ma ip to raczej tylko apple watch ma sens, ze względu na kompatybilność )

W cenie 1000 zł znajdziesz już wiele modeli kompatybilnych ze Iphone:
https://ispot.pl/apple-watch-srebrny

Postawiłbym na uniwersalny kolor srebrny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O ile dobrze zrozumiałem, warstwowe taśmy pętelkowe to zwoje gumy, w których poszczególne warstwy są sklejone. Na pasku widać szwy, a patrząc z boku widać poszczególne warstwy. Posiadam zespoły m.in. od Rogue, które wyglądają tak.

Następnie są formowane opaski, składające się z jednej warstwy, w której nie widać szwu ani warstw. Posiadam tanie (bez nazwy) zespoły, które wyglądają tak.

Jednak są też takie, w których nie ma szwu, ale patrząc z boku widać warstwy. Sam posiadam opaski, które tak wyglądają, a firmy (niemieckie) je sprzedające twierdzą, że są wielowarstwowe.

Więc moje pytanie brzmi: jak powstają te zespoły? Jaka jest różnica w produkcji w stosunku do formowanych jednowarstwowych i zwijanych wielowarstwowych taśm? Czy zwijane taśmy wielowarstwowe są ogólnie najlepszej jakości?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

gry online (8 odpowiedzi)

Cześć wszystkim! Mam pytanie do hazardzistów. Powiedz mi Czy próbowałeś grać na polskich zasobach...

Oprogramowanie pod sklep internetowy (18 odpowiedzi)

Jakie polecicie oprogramowanie pod sklep internetowy ?

Ochrona telefonu (15 odpowiedzi)

Hej, Ostatnio kupiłam pancerne etui na telefon, widziałam też na stronie tej firmy, że mają tzw....