Jaki fotelik samochodowy polecacie?

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
Witam. Chodzi mi o taki fotelik dla rocznego dziecka. Chcialabym aby posluzyl nam jak najdlużej. Cena jaką planuje wydać to ok 300-400 zl. Polećcie coś drogie mamusie. I napiszcie na co zwracać uwagę przy zakupie? Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Jaki fotelik samochodowy polecacie?

przyłącze sie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki fotelik samochodowy polecacie?

Ostatnio robiłam internetowy rekonesans w tym kierunku i zgłupiałam totalnie.Wymagania mam takie jak wy (syn ma 15 m-cy,12kg;jeździ w foteliku takim do 18kg,"nie powiększany" w żaden sposób,chciałam kupić drugi fotelik na dłużej, a ten stary dać dziadkom,żeby mogli małego czasem gdzieś przewieźć,jak będzie potrzeba).I wyszło mi,że
1)żeby mógł jeździć w nim już teraz,to musi być od 9 kg,
2)żeby starczył na dłużej,musi się "powiększać",mieć odpinane własne pasy,regulowany zagłówek,najlepiej też siedzisko,czyli być do25 lub 36kg,
3)przekopałam sklepy internetowe,allegro,strony z testami fotelików i wyszło mi,że foteliki w takim zakresie wagi kosztują minimum te 700-800zł(są to dobre firmy,dobre fotele; tańszych po prostu nie ma).
Na razie zrezygnowałam z kupna,wrócę do tematu może na wiosnę;chyba,że ktoś poleci jakiś fajny fotelik w niższej cenie :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki fotelik samochodowy polecacie?

Ostatnio i ja się rozglądam bo muszę zakupić fotelik 9-18. I mnie także ceny o zawrót głowy przyprawiły. Bo rzeczywiście, bezpieczeństwo najważniejsze, wszelkie testy itd., ale nie zmienia to faktu, że te foteliki są mega drogie. Po dłuższych poszukiwaniach znalazłam fotelik 9-18 za 409 zł na allegro. I to chyba najtańsza opcja dla fotelika z w miarę dobrą oceną 3 w testach. Mówię tu o Concord Trimax. Można na allegro spojrzeć jak wygląda, mi nawet wizualnie odpowiada więc chyba go zakupię jak tylko rzuci mi się trochę kasy :). No, jest jeszcze chicco key, chyba z jakimś numerkiem ale nie pamiętam, kosztuję około 400 zł. Ale jak dla mnie jakoś dziwnie wygląda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki fotelik samochodowy polecacie?

tak,foteliki 9-18 kg da się kupić za ok400zł (a nawet mniej tyle,że nie tak bezpieczne).Tyle,że one wystarczą tak mniej więcej do 2,5-3 latka (mój smyk jest dosyć duży i pulchny i myślę,że za ok rok-półtora może już mu być trochę ciasno; wagowo będzie się mieścił,ale hm gabarytowo już gorzej).Dlatego ja rozglądam się za jakimś do 25 lub 36 kg,one są już bardziej skomplikowane a przez to zdecydowanie droższe.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki fotelik samochodowy polecacie?

ja ostatno kupilam MEGGY i jestem zadowolona no i nie tylko ja mam taki jest solidny cena w maire i na dlugo tzn od roku do 3 lat wystarczy dla mnie nie wazne atesty bo musialabym miec ten samochod w ktorym te atesty sie wykonuje kazdego prywatna sprawa nikt mi tez nie zagwaratuje z ejak wydam 1000 zl to dziecko bedzie zyc co ma kto pisane to tego nie uniknie a my tyle co podruzujemy to nic jestem poki co zadowolona bo mialam chicco i co lipa waga diecko sie miescilo ale bylo jej nie wygodnie bo jest dosc wysoka jak na swoj wiek wiec poszlam za glosem serca i kupila to w czym dziecko czuje sei dobrze i jest jej wygodnie a atesty sa po to wy ludzie kase wydaalawi a nie koniecznie idzieto za wygoda i bezpieczenstwem dziecka a ia tak co ma byc to bedzie i w foteliku za nie wiadomo ile jak ma przeyzc to przezyje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki fotelik samochodowy polecacie?

kasia bzdury piszesz...
dobrze że idziesz za głosem serca i kupujesz fotelik, ale nie pisz proszę że atesty są po to by ludzie wydawali więcej kasy...

fotelik dla dziecka to b.b.b. ważna sprawa. bardzo istotne jest to by był BEZPIECZNY a nie tylko ładnie wyglądał.

może warto kupić używany ale bezpieczniejszy??? od sprawdzonego sprzedawcy oczywiście lub od znajomych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki fotelik samochodowy polecacie?

ja nie wiem po co Kasia gorączkujesz się w kolejnym temacie. Przecież nikt nie napisał tu o Twoim wyborze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki fotelik samochodowy polecacie?

Sylwia_ my oglądalismy chicco key x-1 w mama i ja i powiem ci ze na zywo wyglada calkiem niezle :) no i to na razie nasz wybor nr 1...
no a w tym przedziale cenowym nic lepszego sie nie dostanie...

na tyle co kinia bedzie jezdzila to w zupelnosci wystarczy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki fotelik samochodowy polecacie?

My mamy Maxi Cosi Priori, bardzo jestesmy zadowoleni, juz drugi syn w nim jezdzi, mozna go rozsunac jak dziecko zasnie, glowka sie nie kiwa, jest dosc szeroki i wygodny.

Mam tez jako zapasowy do auta dziadkow kupiony fotelik firmy Meggy i to jest porazka. Sztywny, twardy, jak dziecko zasnie, to glowa leci do przodu i zwisa, nie rozsuwa sie do pozycji pollezacej, w lecie dziecko sie poci, na dodatek w testach malo bezpieczny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki fotelik samochodowy polecacie?

Dziękuję za opinie. Zaraz\sprawdzę na allegro jak wyglądają foteliki, o którch piszecie. A może jeszcze ktos się wypowie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki fotelik samochodowy polecacie?

Mamy Maxi Cosi Priori-ok, stabilny, wszystko "gra"..ale denerwowało mnie mocowanie go- nie za łatwe- i do drugiego wozu kupilsmy niedawno Ramatti- leciutki, cena niewygórowana, fajnie maluch w nim siedzi i tez ma wiele funkcji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki fotelik samochodowy polecacie?

Polecam chicco key 1 ,moja mala do 3 lat jeżdzila,ale jest drobna i chudziutka,ma możliwość położenia dziecka jak w orzeszku,naprawde polecam,teraz mamy key 2-3 i też jestem zadowolona.Kupowałam na allegro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki fotelik samochodowy polecacie?

Maxi Cosi - rzeczywiscie mocowanie go w aucie nie jest za fajne, ale my go mamy na stale, wiec nie pomyslalam, zeby o tym napisac :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki fotelik samochodowy polecacie?

moja siostra kupiła ostatnio fotelik Romer i bardzo sobie chwali
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki fotelik samochodowy polecacie?

Romer'y są świetne!

Nie dosc ze maja pozytywne testy ,to jeszcze sa sliczne!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki fotelik samochodowy polecacie?

http://www.britax-roemer.pl/foteliki-samochodowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki fotelik samochodowy polecacie?

zatem jesli moj synek jest dosc duzy, ma 13 miesiecy i wazy 11,5kg, to lepiej zebym kupila fotelik do 18kg czy wiekszy??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki fotelik samochodowy polecacie?

Kasiu 1985 - nie mam w zwyczaju się czepiać ale nie mogę się powstrzymać. To co napisałaś to jakiś bełkot, nie dość, że bez przecinków, wielkich liter to jeszcze to sformułowanie "idąc za głosem serca ". Myślę, że w przypadku fotelika lepiej porzucić swoją ignorancję i kierować się rozumem oraz testami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki fotelik samochodowy polecacie?

Aj, jakoś mnie wkurzył ten post...sorki. Zapomniałam przez to napisać, że ja po dogłębnej analizie testów i opinii użytkowników zdecydowałam się na roemera king plus. Koszt może trochę wyższy niż planuje wydac założycielka wątku, ale 850 zł to chyba nie jest aż tak dużo, skoro fotelik wystarczy na kilka lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki fotelik samochodowy polecacie?

Alutka,o to właśnie chodzi,czy warto dla roczniaka kupować taki do 18kg za 800zł? moim zdaniem nie bardzo,bo to jest na góra 2 lata.Jeśli już to bym wybrała raczej coś w stylu romer britax evolva 123 ultra(nawet którymś sklepie int.był za ok.600zł,czyli nie aż taka tragedia)też ma dobre wyniki w testach,a wystarcza do końca okresu fotelikowego (czyli 12 roku życia).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki fotelik samochodowy polecacie?

ale czy w tych duych fotelikach takiemu roczniakowi bedzie wygodni, czy nie bedzie zbyt duzy?? Wiadomo na pierwszym miejscu jest bezpieczenstwo, ale chcialabym aby synkowi w tym foteliku bylo wygodnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki fotelik samochodowy polecacie?

a co do cen fotelikow, to uwazam, ze jesli kogos nie stac na kupno nowego drogiego, ale zarazem bezpiecznego fotelika, to przeciez moze kupic uzywany, duzo taniej.
Nie wydaje mi sie, aby byl to dobry pomysl, by oszczedzac na bezpieczenstwie malucha
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki fotelik samochodowy polecacie?

Jak uważacie,kiedy można się przesiąść do takiego od 9kg?Mojemu synkowi nogi bardzo wystają,ale słyszałam że nie należy się spieszyć ze zmianą,puki głowa nie wystaje,powinno się w nim jeżdzić.Mi się wydaje że nie jest mu za wygodnie z tymi nogami podkurczonymi w czasie jazdy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki fotelik samochodowy polecacie?

Podobno dzieciom podkurczone nóżki wcale nie przeszkadzają(wyobraź sobie 3-4-latka jadącego w foteliku tyłem do kierunku jazdy.A tak jest chyba w Szwecji,zresztą któraś z mam na forum pisze stamtąd to w razie co skoryguje :-) Rzeczywiście,to najbezpieczniejszy sposób wożenia maluchów i warto jak najdłużej.Pod warunkiem,że głowa nie wystaje i dzieć nie protestuje. Nasz w wieku chyba 8-9 m-cy w "kołysce"się darł przeraźliwie,że nie dało się z nim jeździć.Zmiana fotelika zdecydowanie mu się spodobała.Także,jeśli twój szkrab nie protestuje,to znaczy,że mu nic nie przeszkadza i jeszcze spokojnie może pojeździć w "kołysce" :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki fotelik samochodowy polecacie?

Cieszę się, że ten wątek ma takie zainteresowanie. Ale musze przyznać, że trochę się pogubiłam. Moja córeczka ma pół roczku, ale już planuję kupić większy fotelik, więc powiedzcie mi, wagowo jak to ma wyglądać? Chciałabym, żeby posłużył jej jak najdłużej - może do 3-4 lat- więc patrzeć na takie do 18 kg? A może wydać więcej i kupić taki do 36 kg, ale czy wtedy bedzie bezpieczny dla takiego malucha? A i co do używanych fotelików to coś mi sie kojarzy, że czytałam kiedyś, że nie powinno się kupować używanych fotelików, ale chyba chodziło o to, że mogły one być powypadkowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki fotelik samochodowy polecacie?

Hm,no tak,jak twoja mała ma dopiero 6 m-cy to myślę,że spokojnie możesz szukać w tym przedziale do 18 kg,na pewno są tańsze niż te do 36kg. Jeśli nie będzie dużym dzieckiem to może pojeździ do 3-4 lat.Mój siostrzeniec jak miał 3 lata,to już ciężko wchodził :-) jest chudy,ale wysoki. Konkretnego modelu nie polecę,bo mój smyk jest prawie o rok starszy i ja szukam jednak czegoś do 36kg (teraz jeździ w takim do 18kg,ale chciałam mu zmienić na lepszy i ten romer wpadł mi w oko:-) a wątek rzeczywiście się rozrósł,bo to temat rzeka:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Jaki fotelik samochodowy polecacie?

Oglądałam program z Zawitkowskim i poradził że drugi fotelik powinno się stosować od 9-10 miesiąca najwcześniej.prawdopodobnie dopiero wtedy klatka piersiowa maluszka jest na tyle dojrzała by maluch mógł zacząć jeździć przodem. Nie radziłabym kupić fotelika do 36kg.na pewno dłużej posłuży, ale czy będzie zapewniał bezpieczeństwo?????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki fotelik samochodowy polecacie?

i jeszcze pytanko do mam, posiadaczek fotelików Maxi Cosi. Jaka różnica jest między Tobi, Priori a Rodi. różnica w cenie duża, a jak sprawdzają się w rzeczywistości???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Jaki fotelik samochodowy polecacie?

Maxi Cosi Priori Xp
http://www.tomi.pl/szczegoly/1208/

Maxi Cosi Priori
http://www.tomi.pl/szczegoly/10767/

Maxi Cosi Rodi
http://www.tomi.pl/szczegoly/8424/

Myślę że te opisy rozwiążą twoje wątpliwości:)



popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki fotelik samochodowy polecacie?

I jeszcze

Maxi Cosi Tobi
http://www.tomi.pl/szczegoly/10714/maxicosi__tobi_fotelik_red_tune_2010_warszawa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki fotelik samochodowy polecacie?

Te foteliki sa zupelnie Inne ! Radze pojechac do sklepu I obejrzec I porownac! Tobi wyglada na super fotelik, jest wiecej zabezpieczen, dziecko w nim dobrze siedzi I gdy spi nie lata glowa, rodi to bardziej wybrakowana jego wersja a priori to wyglada beznadziejnie..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się w 100 %, sama kupiłam piękny britax w sklepie tosia i jesteśmy zachwyceni - kolorystyka cudna i mega funkcjonalne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaki fotelik samochodowy polecacie?

Polecam foteliki firmy Concord, zarówno 0-18 np. Concord Ultimax w testach wypada dobrze, łatwy montaż, ładne kolory tapicerki, którą można zdjąć i prać, regulowany zagłówek i wysokość pasów, regulacja położenia fotelika,
jak i te do 36 kg np Concord lift Evo regulacja zagłówka, możliwość odpięcia pleców i pozostaje samo siedzisko, trwała tapicerka, (córka w nim jeździ już 4 rok) ma niewielkie przetarcia na podłokietnikach, żadnych więcej wad,
oba foteliki mają ceny przystępne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki fotelik samochodowy polecacie?

Kupiliśmy TOBI. Polecam, ma fajny sposób montażu pasów. Szybki i wygodny. Synkowi przypadł do :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki fotelik samochodowy polecacie?

a czy ktoś wie czy do wózka jedo vedi classic można zamontować fotelik maxi cosi citi???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki fotelik samochodowy polecacie?

My też w końcu, po wielu przemyśleniach, zdecydowaliśmy się na Maxi Cosi Tobi - jak dla mnie rewelacja, nie tylko ze względu na prosty montaż, ale przede wszystkim - na bezpieczeństwo.

Mąż uparł się, żeby kierować się testami ADAC, więc wypadło na Tobi, bo jest najlepszy w swojej klasie pod względem bezpieczeństwa właśnie.
Przymierzaliśmy wcześniej Chicco Key 1 i Ramatti Formula, ale przeraziło nas to, że zapięty fotelik zachowywał się jak niezapięty - kolebał się na prawo i lewo.

Trochę było nam szkoda wydać tyle kasy, ale fotelik posłuży pewnie kolejnemu dziecku, więc jakoś powoli "dojrzeliśmy" do decyzji o kupnie. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Jaki fotelik samochodowy polecacie?

nasz pierwszy fotelik to maxi cosi cabrio. Synek urodził się w maju, a fotelik posłużył nam do grudnia. Synek jest wysoki i wystawała mu już główka, do tego kombinezon zimowy i już w ogóle się nie mieścił. Wtedy to przesiedliśmy się do Chicco Key 1 X-Plus. Jak dla mnie rewelacja! jeździmy w nim już rok. Zero śladów użycia. Fotelik można ustawić w kilku pozycjach, regulowana wysokośc zagłóka, cena przystępna i chyba najbezpieczniejszy w tym przedziale cenowym. Na prawdę polecam. Z tym,że nie wiem ile nam jeszcze posłuży, bo zagłówek mamy już na najwyższym poziomie. Pocieszam się, że synuś nie będzie już tak rósł ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki fotelik samochodowy polecacie?

rowniez polecilabym, bys zapoznala sie z fotelikami z maxi cosi- sa porzadne i maja wszystkie testy bezpieczenstwa, wiec nie musisz sie martwic o bobasa. my mielismy najpierw pebble'a, a potem przenieslismy sie do tobiego. nie narzekam, intuicyjny latwy montaz, a przede wszystkim wlasnie bezpieczenstwo bobasa, ktore dla kazdego rodzica jest najwazniejsze ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Jaki fotelik samochodowy polecacie?

jako pierwszy fotelik polecam Concorde Air Safe, super lekki bo waży niecałe 3 kg, praktyczny i bezpieczny fotelik. Mocuje się go albo pasami albo isofixem. Super
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki fotelik samochodowy polecacie?

Tez o nim myslę bo leciutki i można spokojnie dziecko nawet śpiące włożyć do auta bo służy jako nosidełko też , a ta podstawka z nogą na isofixie w aucie może jeżdzić i tylko wpinać i wypinać górę, super chyba
No i testy zderzeniowe z nim widzialam, bezpieczny też
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki fotelik samochodowy polecacie?

Ja jestem właśnie po zakupie. Wybraliśmy recaro evolve 123 Plus. Ma wewnetrze dodatkowe pasy. Później się je wyciąga i dziecko zapina się tylko pasami samochodowymi. Ma możliwość poszerzenia siedziska i oparcia, regulowany zagłówek, wyciągane podstawki pod kubek no i ładna stylistykę. W Internecie po ok 800 PLN . stacjonarne 1200. Zapomniałam dodać ze to już drugi fotelik evolce. Pierwszym jeździ starsza córka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki fotelik samochodowy polecacie?

A dla nas najwazniejsze jest bezpieczenstwo naszych dzieci I one jezdza I nowych I z atestamj fotelikach! Syn ma 15-36kg I posluzy kilka dobrych lat a drugie dziecko ma 9-18 kg I rowniez kilka lat posluzy! Odkladalismy na te foteliki , nie trzeba wielkich zarobkow ,aby kupic dobry fotelik. Nie wyobrazam sobie kupic uzywanego (nie wiadomo jak byl uzywany ile czasu I jak intensywnie) czy bral udzial w wypadku czy gdzies jest polamany I sklejony tak aby widac nie bylo.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki fotelik samochodowy polecacie?

Przede wszystkim trzeba pojechac do sklepu popytac, przymierzyc,wsadzic dziecko wpiac do samochodu I wtedy podjac decyzje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam fotelik samochodowy 9-25 Avionaut Glider.Nie był drogi a jesteśmy zadowoleni z użytkowania. Na potrzeby naszego dziecka jest w sam raz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aktualnie używam fajnej alternatywy do fotelika, a mianowicie Smart Kid Belt. Urządzenie, które zapewnia memu dziecku bezpieczne podróżowanie potwierdzone atestami i testami zderzeniowymi. Łatwo je przenosić gdyż jest małych rozmiarów, a co najważniejsze rośnie razem z dzieckiem (15-36 kg).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Moje dziecko jeździ w foteliku Jane Gravity, dużym plusem jest to że można go dostosować do przedniego i tylnego kierunku jazdy. Jest zgodny z normą I-size, i ma aż 4 pozycje kąta nachylenia oparcia. Jak do tej pory sprawdza się dobrze więc moge polecić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja bym ci polecił Smart Kid Belt, nie wiem czy znasz urządzenie? 100% bezpieczne dziecko podczas jazy a zobacz jaki to łatwy w zapięciu pas. I cena nie taka jak za fotelik
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Należałoby zaznaczyć, że Smart Kid Belt jest przeznaczone dla dzieci z 2 lub 3 grupy. Fajne rozwiązanie gdyż rośnie razem z dzieckiem, jest małych rozmiarów więc łatwo go przenosić i świetnie sprawdza się w taksówkach. Zaznaczę też, że stworzyli go ludzie, którzy wcześniej projektowali foteliki samochodowe. W najdrobniejszych szczegółach zadbali o bezpieczeństwo dziecka co potwierdzają atesty i testy zderzeniowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jest wiele cierkawych możliwości, osobiście polecam ranking najlepszych fotelików samochodowy : Foteliki samochodowe - informacje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadza się, Smart Kid Belt to bardzo fajna alternatywa dla fotelika. Mały, można go ze sobą zabrać wszędzie no i widziałam niedawno wideo na youtube z porównania testów zderzeniowych i wypadł tak samo jak zwykły fotelik. Także można mu zaufać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

o tym filmiku pewnie piszesz halinka655...no powiem szczerze robi wrażenie, takie niepozorne urzadzenia a rzeczywiście warto mieć Smart Kid Belt, tak jak dla mnie córa ma już prawie 150cm, podkładka odpada, a SKB czemu nie https://www.youtube.com/watch?v=g9ZhnQO5oKE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ważne jest aby dopasować fotelik odpowiednio do wagi dziecka , bo właśnie do wagi dopasowane są foteliki. My korzystamy już z fotelika przeznaczonego dla dzieci od 15 do 36 kg. Fotelik posiada możliwość regulowania wysokości oparcia a nawet możliwość jego pochylenia. Dodatkowe zalety to przydatne podłokietniki oraz uchwyt na butelkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla nieco starszych dzieci polecam model Nino z EasyGo. To jest przedzial 9-36, wiec dluuugo posluzy. Jestem zadowolona z regulowania pochylenia i mocnego zaglowka. A materialy sa wygodne i mieciutkie, nic sie nie niszczy, nie mechaci itd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

jeśli chodzi o kategorie wagową 15-36kg to my mamy fotelik concord transformer x-bag :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mamy też transformera ale xt :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Patrzcie tutaj - https://www.empik.com/lionelo-bastian-fotelik-samochodowy-0-36-kg-grey-lionelo,p1184255554,dziecko-p
Rozwiązanie na czasie, w sensie - na wiele lat, porządnie wykonane. Co o nim myślicie? Moim zdaniem opcja mega pozytywna.
Oczywiście - trzeba też racjonalnie do tego podejść. A opcja poniżej 500 zł. Nieźle, prawda?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

u nas fotelik concord reverso plus od urodzenia bo on jest do 24 kg ;) a potem będziemy się martwić nowym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Popieram- tyloko concord. On jest nie do ruszenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

gdzie można obejrzeć ten fotelik reverso plus w trójmieście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a może się tu ktoś wypowiedzieć o fotelikach concorda ale transformer xt albo xbag?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hmm moim zdaniem powinnaś zerknąć na firmę http://www.babysafe.eu - Mam od nich fotelik i nie narzekam. Kupowaliśmy go jakie 4 miesiące temu. Jakość wykonania jest na bardzo dobrym poziomie. To samo tyczy się samych materiałów. Fotelik ładny i solidny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki fotelik samochodowy polecacie?

Ja kupując wózek 3w1 kupiłam fotelik maxi cosi pasujący do mojego samochodu .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My kupiliśmy kiedyś Romer i byliśmy bardzo zadowoleni, 2 dzieci w nim jeździło i nic się nie działo, fotelik jak nowy, kosztował coś koło 800 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla mnie najważniejsze jest bezpieczeństwo, dlatego zwracam uwagę na to w jakim foteliku jeździ moje dziecko. Kupiliśmy ten http://lionelo.com/shop/antoon/ głównie ze względu na najwyższa normę bezpieczeństwa jaką posiada. Można obracać przodem i tyłem do kierunku jazdy. Testy zderzeniowe przeszedł bardzo dobrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Długo szukaliśmy fotelika bezpiecznego i na nasza kieszeń. Wybraliśmy ten http://lionelo.com/shop/antoon/. Bardzo bezpieczny, posiada najwyższą normę bezpieczeństwa dlatego nawet się nie zastanawiałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nasze pierwsze dziecko jeździło w foteliku od camini i byliśmy z niego bardzo zadowoleni. Teraz przy kolejnym maluszku również zdecydujemy się kupić z tej samej firmy tylko wybierzemy inny model :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepsze foteliki to takie marki jak BeSafe, Recaro, więcej o nich można poczytać na forum https://topforkids.pl/forum/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tym przedziale jest można kupić fajne fotele w sklepie top-kids.pl, https://top-kids.pl/Foteliki-samochodowe-c36
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na pewno warto sprawdzić sklep https://dzieciecyswiat.com.pl/ , gdzie znajdziemy szeroki wybór fotelików i nie tylko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo fajną opcją jest Recaro mako. No tylko że trzeba wydać na niego trochę więcej pieniędzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

z szczerym sumieniem mogę polecić fotelik samochodowy recaro. Jest to dobra firma, z której sam korzystam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fotelik po 1 roku musi być dopasowany do konkretnego samochodu i do dziecka. Dlatego warto podjechać do sklepu z fotelikami i poprzymierzać różne modele, aby dobrać właściwy.
Dzieci do 4 roku najbezpieczniej przewozić tyłem do kierunku jazdy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie, ja osobiście korzystam z Recaro mako elite. W summie to nie osobiście, ale moje dziecko :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ewentualnie jeszcze można spróbować Recaro Monza Seatfix. Również bardzo solidny i bezpieczny model.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla większego dziecka dobry jest pas Smart Kid Belt. Uzywamy już 2 lata prawie, ma dobre opinie z testów dynamicznych, zderzeniowych. Mieści się w torebce. Dla mnie o wiele lepsze urządzenie jak te podkładki styropianowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Asiak, Likka, Bernia... jedna osoba pod różnymi nickami wciska żenujaco reklamę na odgrzewanych wątkach... słabo słabo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jak na pytanie o roczne dziecko piszesz o pasie to .....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybór fotelika jest bardzo ważną kwestią, dlatego szukałabym raczej pomocy u kogoś bardziej doświadczonego, ponieważ na forum możesz zostać omyłkowo wprowadzona w błąd. Ja kupiłam fotelik samochodowy Maxi Cosi w sklepie https://www.foteliki.szczecin.pl. Fotelik jest bardzo solidny, bezpieczny i łatwy w montażu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja polecam wózek osis w sklepie kiki dostałam super cenę podeśle wam linka to same zobaczycie https://www.sklepkiki.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłem http://www.czesciromet.pl/jak-wybrac-fotelik-dzieciecy-do-wagi-dziecka/ bezpieczeństwo najważniejsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dla starszego dziecka spoko rozwiązaniem jest smartkidbelt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawdź może tu https://favoritetoys.pl/Od-0-do-25-kg-c353. Za rejestrację otrzymasz 10% rabatu - ja skorzystałam i polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A patrzyliście na firmę GB - https://boboking.pl/gb? Oni mają różne foteliki, dla większych i mniejszych dzieci. Bez dwóch zdań fotelik musi być solidny i bezpieczny dla dziecka i myślę że to byłby dobry wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dla starszego dziecka od 15-36 spokojnie można już uzywac tego pasa Smart Kid Belt, na prawde się sprawdza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłem http://www.akmestudio.pl/bezpieczny-fotelik-do-samochodu/ bezpieczeństwo moich maluchów jest najważniejsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to wszystko zalezy w jakim wieku jest dziecko i ile wazy? dla starszego dziecka, ktore nie chce i sie juz nie miesci w foteliku fajna opcja jest pas smartkidbelt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie, na pewno lepiej jak te podkładki czy używany fotelik. Sami tez smart Kid Belt używamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a moze by tak pomyslec o pasach smartkidbelt?
jezeli twoje dziecko jest juz starsze, ma odpowiednia wage to polecam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A koajrzysz smart Kid belt ? Najwygodniejsza opcja, szczególnie jak się jeździ rożnymi samochodami albo w ogóle taksówkami, wtedy bierze się go do torebki i gotowe!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zalezy jak duze dziecko :P moje ma 7 lat i zamiast fotelika jezdzi juz w pasach smart kid belt :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do fotelika na zime dobrze jest kupić dziecku ponczo. Nam simple wool bardzo się sprawdza. Dziecko bezpieczne. Pod spodem bluza z polaru wełnianego. A w zeszłym roku szyta przez re-gatki kurtka podwójna wełna jagnięca+wełna merino

Na nóżki oczywiście wygodne śniegowce dziecięce tak aby maluchowi bylo ciepło:
https://dzieciecyswiat.com.pl/blog/jak-wybrac-idealne-sniegowce-dzieciece

Poczytajcie sobie tutaj o tym jak wybrać właściwe :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo polecam ten, ogólnie tę markę https://stmpro.pl/fotelik-storchenmuhle-niki-start-onyx-0-18-kg. Foteliki są niezwykle bezpieczne, oferując zaawansowane technologie ochrony które mogą znacząco zmniejszyć ryzyko obrażeń w przypadku wypadku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Laserowa korekta wady wzroku (57 odpowiedzi)

czy któraś z was bądz waszych bliskich miała tez zabieg? bardzo proszę o waszą opinie i ew,...

Jak schudłyście po ciąży ? (57 odpowiedzi)

Jak schudłyście po ciąży ? Ja przytyłam 25 kg. Synek ma 4 miesiące nadal karmię piersią więc...

Leśny Żłobek (6 odpowiedzi)

Witam Czy ktoś ma/miał dziecko w Leśnym Żłobku na Morenie. Czy jesteście zadowoleni, ile kosztuje...