Jaki jest dobry notariusz w Rumi? Pilne

Temat dostępny też na forum: Rumia
Znalazłam w internecie tylko 2 notariuszy w Rumi może jest więcej może ktoś zna jakiegoś dobrego notariusza na terenie Rumi prosze żeby ktoś napisał mi namiary na takiego dobrego piszcie też którego odradzacie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Jaki jest dobry notariusz w Rumi? Pilne

nie bardzo wiem co masz na myśli dobry, większość naszych petentów ma akty notarialne od pani D.KOCOŃ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Jaki jest dobry notariusz w Rumi? Pilne

Ponieważ byłam ostatnio u jednego notariusza pana K.Wysockiego nie za bardzo mi odpowiadał ten notariusz wprowadził mnie w błąd czy w Rumi jest tyklo 2 notariuszy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja mogę polecić, ale z Tczewa panią Cejrowską. Bardzo miła Pani, szybka i fachowa obsługa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Też korzystałam z usług tego notariusza z Tczewa. Byłam zadowolona z obsługi i ceny przede wszystkim.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba nie rozumiesz sedna sprawy. Nie chodzi o dobrych notariuszy....nie ma dobrych ani zlych. Ustawa jest tak skonsruowana ze masz z nich korzystac i tyle.
Bierzesz co najtansze - a to wszystko i tak goooowno warte..... tyle ze nie masz wyboru np. w sprawie nieruchomosci.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie musisz korzystać z usług narzuconego notariusza. Wybór notariusza, u którego podpisany zostanie akt związany z kupnem lub sprzedażą jest kwestią dogadania obu stron. Wiadomo, że wybiera się tego najkorzystniejszego, tak jak pisałam wyżej my korzystaliśmy z usług kancelarii Cejrowskiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam notariusz p. Stodoła z ul. Dąbrowskiego lub tez notariusz Karolina Dettlaff z Redy, obie kancelarie maja podobne ceny a podejscie do klienta super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Wynajmować czy na kredyt brać... Jak żyć? (182 odpowiedzi)

Co lepsze, a może co gorsze..?! Bawić się w wynajem, spłacać czyjś kredyt czy już lepiej zacząć...

Dekoracje do mieszkania (21 odpowiedzi)

Co myślicie o panelach tapicerowanych na ścianę? Szukam czegoś, co dodałoby trochę przytulności...

budowa domu Różyny, Łęgowo (28 odpowiedzi)

Witam, Zastanawiam się nad budową domu w wyżej wymienionych lokalizacjach - cena działki...