Jakich firm kupujecie soki oraz jakie rodzaje?

Temat dostępny też na forum: Wesele bez ogłoszeń
Jakich firm kupujecie soki niegazowane oraz jakie rodzaje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakich firm kupujecie soki oraz jakie rodzaje?

Myśmy mieli Costa: pomarańczowy, czerwona porzeczka, różowy grejpfrut i jabłkowy.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Jakich firm kupujecie soki oraz jakie rodzaje?

My tez kupowalismy soki Costy w Selgrosie i naprawe wyszlo nam bardzo tanio,rozne smaki.Ale najwiecej zeszlo wody.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Jakich firm kupujecie soki oraz jakie rodzaje?

My kupimy chyba Garden - nektar. Wiekszosc tanich "sokow" to niestety napoje, a nie nektary czy soki - a to niestety jest wyczuwalne w smaku (dzisiaj testowalam:) )
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakich firm kupujecie soki oraz jakie rodzaje?

Eee tam,Costa to dobre soki.Poza tym jesli masz porownanie zlepszymi to na pewno wyczuja ale normalnie..watpie.
U nas wszystkie soki byly przelewane w dzbanki i i tak nikt nie wiedzial jaki sok pije a nam taniej wyszlo a reklamacji od gosci nie bylo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Jakich firm kupujecie soki oraz jakie rodzaje?

Wlasnie probuje Coste i Garden - roznica jest zdecydowanie, ale z drugiej strony goscie nie maja porownania na weselu:) Cenowo faktycznie wychodzi taniej:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Jakich firm kupujecie soki oraz jakie rodzaje?

Tymbark....pomarańcz, czarna porzeczka i grejfrut

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakich firm kupujecie soki oraz jakie rodzaje?

Tymbark jest super - szkoda ze drogi:/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakich firm kupujecie soki oraz jakie rodzaje?

w polo markecie jak kupowaliśmy gazowane w promocji to się dogadaliśmy z facetem że sprzeda taniej :) więc przy takich ilościach po prostu trzeba negocjowac cene z menagerem czy kims tam :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakich firm kupujecie soki oraz jakie rodzaje?

A Tymbark gdzie kupowaliscie i po ile?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakich firm kupujecie soki oraz jakie rodzaje?

no właśnie w polomarkecie...z tego co pamietam to pamarancz za 3.60, grejfrut za 3.20 a porzeczka w cenie normalnej za 4.30 bo podobno nie mógł akurat z tej czarnej porzeczki zejść

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakich firm kupujecie soki oraz jakie rodzaje?

jak mozesz nazywac cos sokiem jak nim nie jest jest tylko napojem w ładnym kartonie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam http://broszka.com.pl/co-zawiera-naturalny-sok-jablkowy/ uwielbiam soki naturalne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakich firm kupujecie soki oraz jakie rodzaje?

nawet bez porównania da się wyczuc czy to sok czy napój...
ale to tlyko mojez danie..

osobiście nie chcę napojów w kartonach (albo w dzbanki przelewać)
bardzo dobre są soki z SOLEVITY dostępne w lidlach i na prawde tanio...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakich firm kupujecie soki oraz jakie rodzaje?

a te costa ile kosztuja i gdzie?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakich firm kupujecie soki oraz jakie rodzaje?

costa to napoje, sa bardziej wodniste i slodzone.

Ale jesli milalabym polecic jakikolwiek napój to proponuje Sunfruit z Biedronki - dostępne w smaku pomarańczowym i wieloowocowym - u mnie to podstawa na kazdej imprezce.
Do tego również z biedronki napój Plum - różowy grapefruit i jablokowo-mietowy.

Kosztuja niecale 3 zl/2l

A swoja droga to z ww napoju jablkowo-mietowego jest rewelacyjny drink: wódeczka (najlepiej żubrówka) +świeży ogórek pokrojony w plasterki+napój+lód. Polecam na wieczór panieński!!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakich firm kupujecie soki oraz jakie rodzaje?

a ile na 1 gościa sie liczy napojów?? i wody - w lecie pewnie duzo wody zejdzie co??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakich firm kupujecie soki oraz jakie rodzaje?

mieliśmy Tymbark, pomarańcza, grejfrut i jabłko

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakich firm kupujecie soki oraz jakie rodzaje?

no tak , goście to ułomy i nigdy prawdziwych soków nie pili, więc bez różnicy czy to sok 100 % czy tylko g....o typu Costa........
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co prawda nie ma ulubionych soków,czy napoi ,bo w tygodniu kupuję różne i może dlatego zwróciłam szczególną uwagę na GARDEN wieloowocowy ...Nie piłam w życiu większego g*wna.Śmierdzi naftą,a nie owocami.Ten napój nawet nie stał w pobliżu owoców,a już nie mówiąc o smaku,czy aromacie .To powinno być karalne,żeby takie ście*wo rzucać do sprzedaży :-/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

My mieliśmy Tymbark i Hortex, przetestowane dużo wcześniej. Najbardziej nam smakowały i miały najwięcej " soku w soku" ;-)

Najwięcej zeszło smaku czarna porzeczka, pewnie dlatego, że był kwaskowaty i orzeźwiający, co było ogromną ulgą w upale. Do tego mieliśmy wodę mineralną z cytryną w dzbankach.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

U nas też czarnej porzeczki szła masa... mieliśmy Caprio, z tego akurat smaku nie zostało prawie nic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No na weselu ciężko wyczuć bo nie wszystkie osoby znamy aż tak dobrze, nie widujemy na co dzień. Ja miałam również Caprio, ale różne smaki i z schodziły mniej więcej podobnie, miałam jeszcze wodę i wodę owocową to tak średnio, koniec końców po weselu z soków zostało mało co a wody miałam dla siebie zapas na rok :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja kupuję tarczyn, najbardziej smakuje dzieciom
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My mieliśmy caprio, gościom smakowało, i małym i dużym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dużym gościom możesz z caprio porzeczkowym zrobić drinki :) Pycha smakuje w połączeniu z sokiem pomarańczowym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo lubię soki dr witt, w zasadzie piję codziennie 2-3 szklanki i oprócz tego około dwóch litrów wody.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

soki warzywne i owocowe pomidorowe i sok z buraka z tej https://polskiepomidory.com.pl/ bez soków zageszczonych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak lubisz wodę i soki to na https://iwoniczanka.pl/ możesz zamawiać z dostawa pod dom - sprawdzone, smaczne, zdrowe i spory wybór
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tutaj https://korabgarden.pl/produkty/sok-z-aronii-bio-premium-nfc masz soki z aronii. Myślę, że spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Tłoczone na zimno, z całych owoców, które producent pozyskuje z własnych, ekologicznych upraw. Takie soki to świetne źródło witamin i antyoksydantów. Bez żadnych sztucznych dodatków i cukru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

soki tłoczone NFC https://kiszonespecjaly.pl/pl/menu/soki-tloczone-nfc-223 to najlepsze soki zaraz po tych jednodniowych. Najbardziej naturalne bez dodatkow bez wody, nie z koncentratu. Mają tylko naturalny cukier z owoców i warzyw.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Klasycznie caprio pomarańcza i czarna porzeczka. To wszyscy lubią :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lubie pomarańczowe caprio ale porzeczkowe też jest super :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z porzeczkowym i pomarańczowym caprio dobrze smakują drinki :) Fajne połączenie tych dwóch smaków.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...