Jakich firm kupujecie soki oraz jakie rodzaje?

Temat dostępny też na forum: Wesele
Jakich firm kupujecie soki niegazowane oraz jakie rodzaje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakich firm kupujecie soki oraz jakie rodzaje?

Myśmy mieli Costa: pomarańczowy, czerwona porzeczka, różowy grejpfrut i jabłkowy.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Jakich firm kupujecie soki oraz jakie rodzaje?

My tez kupowalismy soki Costy w Selgrosie i naprawe wyszlo nam bardzo tanio,rozne smaki.Ale najwiecej zeszlo wody.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Jakich firm kupujecie soki oraz jakie rodzaje?

My kupimy chyba Garden - nektar. Wiekszosc tanich "sokow" to niestety napoje, a nie nektary czy soki - a to niestety jest wyczuwalne w smaku (dzisiaj testowalam:) )
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakich firm kupujecie soki oraz jakie rodzaje?

Eee tam,Costa to dobre soki.Poza tym jesli masz porownanie zlepszymi to na pewno wyczuja ale normalnie..watpie.
U nas wszystkie soki byly przelewane w dzbanki i i tak nikt nie wiedzial jaki sok pije a nam taniej wyszlo a reklamacji od gosci nie bylo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Jakich firm kupujecie soki oraz jakie rodzaje?

Wlasnie probuje Coste i Garden - roznica jest zdecydowanie, ale z drugiej strony goscie nie maja porownania na weselu:) Cenowo faktycznie wychodzi taniej:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Jakich firm kupujecie soki oraz jakie rodzaje?

Tymbark....pomarańcz, czarna porzeczka i grejfrut

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakich firm kupujecie soki oraz jakie rodzaje?

Tymbark jest super - szkoda ze drogi:/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakich firm kupujecie soki oraz jakie rodzaje?

w polo markecie jak kupowaliśmy gazowane w promocji to się dogadaliśmy z facetem że sprzeda taniej :) więc przy takich ilościach po prostu trzeba negocjowac cene z menagerem czy kims tam :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakich firm kupujecie soki oraz jakie rodzaje?

A Tymbark gdzie kupowaliscie i po ile?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakich firm kupujecie soki oraz jakie rodzaje?

no właśnie w polomarkecie...z tego co pamietam to pamarancz za 3.60, grejfrut za 3.20 a porzeczka w cenie normalnej za 4.30 bo podobno nie mógł akurat z tej czarnej porzeczki zejść

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakich firm kupujecie soki oraz jakie rodzaje?

jak mozesz nazywac cos sokiem jak nim nie jest jest tylko napojem w ładnym kartonie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam http://broszka.com.pl/co-zawiera-naturalny-sok-jablkowy/ uwielbiam soki naturalne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakich firm kupujecie soki oraz jakie rodzaje?

nawet bez porównania da się wyczuc czy to sok czy napój...
ale to tlyko mojez danie..

osobiście nie chcę napojów w kartonach (albo w dzbanki przelewać)
bardzo dobre są soki z SOLEVITY dostępne w lidlach i na prawde tanio...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakich firm kupujecie soki oraz jakie rodzaje?

a te costa ile kosztuja i gdzie?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakich firm kupujecie soki oraz jakie rodzaje?

costa to napoje, sa bardziej wodniste i slodzone.

Ale jesli milalabym polecic jakikolwiek napój to proponuje Sunfruit z Biedronki - dostępne w smaku pomarańczowym i wieloowocowym - u mnie to podstawa na kazdej imprezce.
Do tego również z biedronki napój Plum - różowy grapefruit i jablokowo-mietowy.

Kosztuja niecale 3 zl/2l

A swoja droga to z ww napoju jablkowo-mietowego jest rewelacyjny drink: wódeczka (najlepiej żubrówka) +świeży ogórek pokrojony w plasterki+napój+lód. Polecam na wieczór panieński!!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakich firm kupujecie soki oraz jakie rodzaje?

a ile na 1 gościa sie liczy napojów?? i wody - w lecie pewnie duzo wody zejdzie co??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakich firm kupujecie soki oraz jakie rodzaje?

mieliśmy Tymbark, pomarańcza, grejfrut i jabłko

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakich firm kupujecie soki oraz jakie rodzaje?

no tak , goście to ułomy i nigdy prawdziwych soków nie pili, więc bez różnicy czy to sok 100 % czy tylko g....o typu Costa........
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co prawda nie ma ulubionych soków,czy napoi ,bo w tygodniu kupuję różne i może dlatego zwróciłam szczególną uwagę na GARDEN wieloowocowy ...Nie piłam w życiu większego g*wna.Śmierdzi naftą,a nie owocami.Ten napój nawet nie stał w pobliżu owoców,a już nie mówiąc o smaku,czy aromacie .To powinno być karalne,żeby takie ście*wo rzucać do sprzedaży :-/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

My mieliśmy Tymbark i Hortex, przetestowane dużo wcześniej. Najbardziej nam smakowały i miały najwięcej " soku w soku" ;-)

Najwięcej zeszło smaku czarna porzeczka, pewnie dlatego, że był kwaskowaty i orzeźwiający, co było ogromną ulgą w upale. Do tego mieliśmy wodę mineralną z cytryną w dzbankach.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

U nas też czarnej porzeczki szła masa... mieliśmy Caprio, z tego akurat smaku nie zostało prawie nic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No na weselu ciężko wyczuć bo nie wszystkie osoby znamy aż tak dobrze, nie widujemy na co dzień. Ja miałam również Caprio, ale różne smaki i z schodziły mniej więcej podobnie, miałam jeszcze wodę i wodę owocową to tak średnio, koniec końców po weselu z soków zostało mało co a wody miałam dla siebie zapas na rok :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja kupuję tarczyn, najbardziej smakuje dzieciom
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My mieliśmy caprio, gościom smakowało, i małym i dużym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dużym gościom możesz z caprio porzeczkowym zrobić drinki :) Pycha smakuje w połączeniu z sokiem pomarańczowym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo lubię soki dr witt, w zasadzie piję codziennie 2-3 szklanki i oprócz tego około dwóch litrów wody.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

soki warzywne i owocowe pomidorowe i sok z buraka z tej https://polskiepomidory.com.pl/ bez soków zageszczonych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak lubisz wodę i soki to na https://iwoniczanka.pl/ możesz zamawiać z dostawa pod dom - sprawdzone, smaczne, zdrowe i spory wybór
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tutaj https://korabgarden.pl/produkty/sok-z-aronii-bio-premium-nfc masz soki z aronii. Myślę, że spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Tłoczone na zimno, z całych owoców, które producent pozyskuje z własnych, ekologicznych upraw. Takie soki to świetne źródło witamin i antyoksydantów. Bez żadnych sztucznych dodatków i cukru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

soki tłoczone NFC https://kiszonespecjaly.pl/pl/menu/soki-tloczone-nfc-223 to najlepsze soki zaraz po tych jednodniowych. Najbardziej naturalne bez dodatkow bez wody, nie z koncentratu. Mają tylko naturalny cukier z owoców i warzyw.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Klasycznie caprio pomarańcza i czarna porzeczka. To wszyscy lubią :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lubie pomarańczowe caprio ale porzeczkowe też jest super :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z porzeczkowym i pomarańczowym caprio dobrze smakują drinki :) Fajne połączenie tych dwóch smaków.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

Fotograf na ślub i wesele 15.09.2018 (64 odpowiedzi)

Witam, szukam fotografa na ślub i wesele w Gdańsku plus plener. Interesują mnie tylko oferty bez...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???