Jakiego dewelopera możecie polecić

Hej, liczę na Wasze podpowiedzi odnośnie firm deweloperskich w Gdyni i okolicach na północ od miasta. Jak macie jakieś sensowne spostrzeżenia, może ktoś kupował mieszkanie i ma jakieś negatywne albo pozytywne spostrzeżenia to będę wdzięczny za podpowiedzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakiego dewelopera możecie polecić

Kupiłem kilka lat temu dwa mieszkania od Allconu i wszystko było super. Myślę, że nadal są godni polecenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Swoje inwestycje w Gdyni i okolicach realizuje między innymi Semeko- https://www.semeko.pl/. Sporo już skończonych inwestycji, obecnie w budowie między innymi Morska Park, godna zainteresowania propozycj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, liczę na Wasze podpowiedzi odnośnie firm deweloperskich w Gdyni i okolicach na północ od miasta. Jak macie jakieś sensowne spostrzeżenia https://vidmate.onl/, może ktoś kupował mieszkanie i ma jakieś negatywne albo pozytywne spostrzeżenia to będę wdzięczny za podpowiedzi.

I got this,..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakiego dewelopera możecie polecić

Semeko. Mirek Dunst jest obeznany w temacie. Skontaktuj się z nim na forum.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podobają mi się mieszkania na osiedlu Remoda. Fajny, prosty układ pomieszczeń. Jak w ramach spaceru byłam tam (na budowie) kilka miesięcy temu to rozmawiałam z jakimś gościem, który chyba był kierownikiem budowy. Zachęcał ;) mówił, że mają papiery w porządku (te wszystkie wypisy z rejestru gruntów, księgi wieczyste, nadzór architektoniczny, notariusza itd.). Załatwiamy kredyt i ma być pięknie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

czy jest szana na rowery MEVO w Bojanie ? (21 odpowiedzi)

Czy jest szansa na rowery MEVO w Bojanie? Od czego to zależy że w Baninie są a u nas np. nie ma?...

Gadżety reklamowe (27 odpowiedzi)

Gdzie w Gdańsku można kupić gadżety reklamowe? Jest jakaś hurtownia?

Ludzie z Trójmiasta, kim Wy jesteście? (170 odpowiedzi)

Ja nie wiem skąd Wy się się tutaj znaleźliście, ale potrzeba Wam chyba jakiejś turbo (albo raczej...