Joke fo - opinia (1) Firma solidna, terminowa, wykonanie mebli bardzo profesjonalne, osoby... Joke fo Monika - opinia (1) Jestem zachwycona absolutnie wszystkim! Od kontaktu z klientem, po wykonanie... Monika Ewa - opinia (2) Firma solidna, super jakość wykonanych mebli. Pan Adam bardzo kompetentny,... Ewa
Solidna firma - opinia (1) Potwierdzam opisy, które pojawiły się wcześniej: "Maksimum satysfakcji",... Solidna firma Wiktoria - opinia (1) Z usług Pana Adama korzystałam 2 razy. 2 lata temu zrobił mi funkcjonalną... Wiktoria Firma na medal ! (2) Pan Adam to solidny fachowiec . Zabudowa w korytarzu i łazience służy nam już... Klientka Ppolecam (1) Jakub meble znalazłam przez pocztę pantflowa i nie żałuję :-) kuchnia jest... Sylwia Behrendt - Grechuta Najlepszy stolarz w Trójmieście (1) Pan Adam wykonywał mi zabudowy w pokojach dzieci, meble do łazienki i całą... Katarzyna Meble na wymiar. (1) Serdecznie polecam firmę Jakub-Meble, bardzo konkretna i fachowa pomoc przy... Monika Stała klientka :) (1) Po raz kolejny skorzystałam z usług pana Adama :) Wszystko bez zarzutu. Szafa... Natalia Maximum satysfakcji (1) Skorzystałam z usług pana Adama i się nie zawiodłam. Bardzo fachowy,... Natalia 100 % zadowolenia (1) Bezpłatna wycena z doratcwem i pomysłowymi rozwiązaniami. Bardzo solidny... Gardenianka Szafa na wymiar, pasująca do już istniejącej zabudowy w pokoju (1) Wcześniej zamówiłam szafę na wymiar w firmie, która już nie istnieje. Przy... Lidia Perfekcja (1) Firma Jakub meble robiła mi zabudowę kuchenną i garderobę. Na pierwszą wizytę... Kasia Szybko Tanio i Solidnie (1) Firma godna polecenia. Robili u mnie 2 zabudowy,od pomiaru do montażu... Kaśka Pełen profesjonalizm (1) Cóż tu dużo pisać, niewiele jest takich firm na rynku. Po pierwsze słowność,... Sebastian Świetne wyknanie nowej aranżacji w moim gabinecie (1) Serdecznie polecam usługi tej firmy. Wykonali w moimi salonie kosmetycznym... Andrzej - właściciel Centrum Pię