Janusz Czarnowski - opinia

Mam mieszane odczucia. Wchodzimy i czytamy, że trzeba poczekać na obsługę, czekamy, pojawia się jowialny Włoch i pyta ... jakie menu wybieramy? WTF ? Włoch pokazuje dwie karty. Nie mając pojęcia co w nich jest, zabieramy obie i idziemy na piętro. Pojawia się kelner i przyjmuje zamówienie. Po chwili wraca i oświadcza, że ponieważ zamówiliśmy wszystko z menu pizzerii, więc musimy się przesiąść piętro niżej. Oczywiście nie chodzi o problem z miejscami, bo jest pusto, ale o zasadę. Pizza na dole, restauracja na górze. Co ciekawe zamówiliśmy przystawki i zupy obecne w obu kartach. Pizza była tylko w menu Pizzerii - to decyduje o ekstradycji. Tylko dlatego, że Kelner jest sympatyczny, godzimy się przeprowadzić na dolne piętro. Podsumowując, jedzenie zacne, choć drogie, a organizacja restauracji ... dziwna. Właścicielom doradzam dalej pójść tą drogą. Jeśli zamawiasz przystawkę, jesz na ulicy. Jeśli dodatkowo zamówisz zupę, masz prawo do stolika w ogródku. Po dodaniu pizzy masz prawo do wejścia do holu. Zamówione wino wprowadza Cię na parter. Drugie danie pozwala na skorzystanie z toalety, a deser wprowadza na pierwsze piętro. Sukces murowany.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Buongiorno Sig. Janusz,
mi ricordo di Lei e,della sua signora Lei ha fatto notare al cameriere che il Sister Moon da Sting costa 30€.
Ha preso 2 creme di pomodoro una bruschetta e 1 Pizza che ha portato a casa in tutto ha speso 100 zl.Le creme al pomodoro le ha preparate Marzia mia moglie toscana originale le pizze le ho preparate io Giorgio napoletano originale.Lei con 100 zl ha passato 2 ore in Italia senza spostarsi da Sopot.
Noi italiani quando andiamo al ristorante mangiamo antipasto,pasta,carne o pesce,il dessert beviamo il vino,prendiamo il caffe e,il digestivo e,si spende in media in un ristorante del nostro livello ca. 50€ per persona in zl circa 215 a persona se non abbiamo fame o soldi andiamo al bar e prendiamo un panino ca 7€ se abbiamo piu' fame e piu' soldi andiamo in pizzeria( pizza + birra)circa 20€ se,ci troviamo per strada e dobbiamo fare la pipi' andiamo al bar prendiamo un espresso 1,10 € e utilzziamo la toilette.
La stessa cosa succede in Francia o in Spagna.
Noi trattiamo con gentilizza tutti i clienti se mangiano una pizza oppure se mangiano un filetto.
Capisco che la Polonia e' una nazione giovane solo 20 anni e,fa un po' fatica a capire noi con 2000 anni di cultura,ma dopo il comunismo piano piano capirete che la democrazia che abbiamo sviluppato in Polonia e' legata al capitalismo Vi stiamo aiutando a costruire strade,ferrovie,Vi stiamo istruendo ed io da parte mia contribuisco alla vostra educazione culinaria insegnandovi a mangiare e ad bere pero' mio caro amico Lei per questo servizio deve pagare e,in base al suo stipendio lei potra' permettersi di andare in pizzeria o al ristorante,comprarsi una mercedes oppure una polonez.Benvenuto in Europa ed in democrazia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Odpowiedź obiektu:

napoletano de merda
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Odpowiedź obiektu:

poi coglione Polonia ha piu storia d'Italia, Italia unita ha soli 150 anni ma 2000 anni di storia hanno i Romani ma quando era Impero Romano tu eri loro schiavo "piccolo napoletano"
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Odpowiedź obiektu:

Z tego co zrozumiałem to Janusz jesteś g... nie klient . Gdybyś wydał 200 zł na osobę to co innego . Niestety 2000 lat historii zobowiązuje do odpowiedniego traktowania klientów wg zasobności ich portfela :)

Czegoś takiego nie spotkałem w Polsce ale wiadomo "stara Europa " ma swoje odwieczne gastronomiczne zasady .

nic dziwnego że to miejsce świeci pustkami .
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Odpowiedź obiektu:

"państwo w państwie" tam zawsze tak było... włoch rządzi i myśli, że wszystkim się to podoba... ja w mc donaldzie lepiej się czułam!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Odpowiedź obiektu:

restauracja swieci pustkami a czynsz 35 tys trzeba placic
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Odpowiedź obiektu:

Może i mamy ledwie 20 lat demokracji w porównaniu z 2000 lat waszego imperium. I mamy mniej pieniędzy w portfelu. Ale na pewno nikt z nas nie zszedł by pierwszy z tonącego statku.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Janusz Czarnowski - opinia

No i ristorante zamkniete! Budynek do wynajecia stoi.
Zawsze za mało bylo eksponowane, kto wiedział, ze przy tej głównej drodze jest włoska pizzeria???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0