Janusz Czarnowski - opinia (9) Mam mieszane odczucia. Wchodzimy i czytamy, że trzeba poczekać na obsługę,... Janusz Czarnowski Super jedzenie (2) Z mężem liczylismy na dobre jedzenie, ale nie aż na takie! Kelner miły,... Mad godna polecenia (1) To nie moja pierwsza wizyta w tej restauracji. Zmieniło się na lepsze po... Klaudia Kornow
Rodzinnie (1) Ewidentna poprawa! Potrawy pyszne, obsluga rewelacyjna ,klimacik rodzinny:)... Katarina sympatycznie i smacznie (1) Do Sopotu przyjeżdżamy co jakiś czas,a teraz odkryliśmy tą miłą... goście z Warszawy Godne polecenia! (1) Przychodzimy do restauracji regularnie raz na miesiąc lub dwa. Muszę... Anna Giorgio sei grande! (1) Wspaniała pizza, najlepsza w trojmiescie!! Nie wiem, jak było kiedyś bo to... Ania Polecam (1) Pyszne jedzenie - ryba smakuje jak nad Morzem Śródziemnym, wszystko świeże i... Darek polecam (2) słowem - WYBORNIE 13.04.2012 WYBIERAMY SIĘ PONOWNIE IZA MASAKRA BEZ PIŁY MECHANICZNEJ!!!! (1) W skrócie.........jedzenie przeciętne w wygórowanej cenie! W menu dania " z... MMK Nie polecam !!! (1) Spotkanie biznesowe w gronie 3 osób i wielka porażka. Obsługa beznadziejna,... klientka totalna porażka (1) Poszliśmy do restauracji toskańskiej z czystej ciekawości... Toskania to... ciekawski po prostu beznadziejnie (3) Często chodzimy do restauracji Weszliśmy do tej z dobrym nastawieniem... nw PORAŻKA!!!!!!! (1) Obsługa w tej restauracji to jakiś koszmar! tak Złośliwych i aroganckich... klient nigdy więcej (1) to jest po prostu jakas masakra-dlugo czekalismy na zamowienie, obsluga... graszka niestety (1) Nieadekwatny stosunek ceny do jakości. Obsługa nie wie co sprzedaje. Jest... colli nie polecam (4) Byłam tam z mężem i dwójka dzieci. I na samym początku przestało mi się... agnesa Polecam (1) Jedzenie może nie jest najtańsze, ale jakoś potraw i smak jest adekwatna do... Michael Niw wytaniają na składnikach (3) Jadłam kilkakrotnie, za 1 szym razem pizza była rewelacyjny,ale ostatnio... LilMo smacznie i przyjemnie (1) po prostu fajna restauracja - bardzo smaczne jedzenie, zamawiałam makaron -... Anna