Piolecam / I recommend (1) Polecam tę restaurację - świetne jedzenie i bardzo miła obsługa. I recommend... Agnieszka Gracie (1) for everything! For your kindness Giorgio, superior food, waitress Lukas and... karolina bardzo miło i przyjemnie (2) Witam, odwiedziłem te restauracje z ciekawosci, na wejsciu przywital nas... grzegorz
Polecam! (1) Wspaniałe jedzenie , klimat typowo włoski. Przemiły włoch nas przywitał na... Stały klient przepysznie (1) Mila obsługa i przepyszne jedzonko! Polecam Karolina Najlepsza włoska kuchnia w trójmieście (1) Miałam prawdziwą przyjemność być gościem restauracji Cucina Toscana. Obsługa... Smakoszka POLECAM! (1) POLECAM! a. bardzo ciekawe miejsce (1) Byłam z moją mamą, która jako MAMA została potraktowana szczególnie. We... gość Wine - opinia (1) Lekkie rozczarowanie. Kuchnianie toskanska wylacznie z nazwy. Przynajmniej na... Wine brak strony www (4) przez przypadek wpadłem na informację o otwarciu i było to na budynku... potencjalny konsument prawdziwa wloska restauracja prawdopodobnie bedzie najlepsza w sopocie (1) jeszcze oficjalnie nie otwarta a juz najlepsza. mysle ze nie bedzie to tylko... iwona anna maria Próba generalna (1) Żal Zielonego Dworu, ale cóż, umarł król, niech żyje król... Przybyła nowa... MW I Klasa (2) Zielony Dwór to miejsce pełne ciepła i pozytywnej energi. Obsługa zawsze... Małgorzata Natalia ;) Małgorzata - opinia (2) Chciałbym sie odnieść do informacjii, którą tutaj zamieściłam we wrześniu o... Małgorzata rozczarowana (2) Do zeszłago piatku byłam klientką, która z przyjemnościa jadała w restauracji... Małgorzata szkoda gadac (2) ludzie, moj facet zaprosil mnie do teh "restauracji" bo chcial mi zaimponowac... justka Miły wieczór we dwoje (1) Zielony Dwór okazał się bardzo dobrym miejscem na kolację we dwoje, gdzie... Ola Miła niespodzianka (1) Byłem tam na zaproszenie przyjacół. Obsługiwała nas bardzo miła, usłużna,... Waldemar Rakowski Polecam (1) Jestem bardzo mile zaskoczona. Klimat fantastyczny a obsługa, wbrew opinii... Ania Miło! (1) Odwiedziłam Zielony Dwór po raz pierwszy z okazji kameralnego koncertu... Kamila