marek-honda accord (1) Robilem w tym warsztacie regeneracje zaciskow hamulca recznego,bo praktycznie... marek Pozytyw (1) Jako, że serwisuje u nich auto kolejny rok, wypada napisać jakąś opinie :)... Mati Rewelacja (1) Atmosfera rewelacyjna, Panowie w biurze jak i mechanicy bardzo mili i... Agnieszka
ZADOWOLONY (1) MOJ TEŚĆ ZMIENIAŁ WE WTOREK U NICH ROZRZĄD HONDZIE HRV I BYŁ BARDZO... ZIĘĆ Polecam (1) Po naprawie auta w JapanService stwierdzam, że jestem bardzo zadowolony.... klient Przemek67 - opinia (1) Super firma przyjazna dla klienta, miło fajnie i przyjemnie naprawiają... Przemek67 forum japan serwice (1) lipny warsztat japan to tylko ich nazwa nie ma fachowca do wymiany opon Piotr 32 lipne komentarze (1) Wszystkie komentsy są bez słowa krytyki a jak wiadomo to zacheca do... uncle bens Polecam! (1) Profesjonalna firma , pracują tam mechanicy i doradcy z serwisów... klient Nie ma lipy! (1) Jakość usług na wysokim poziomie. Chłopaki dali radę czego nie potrafili w... Krzysztof Miłe zaskoczenie (1) Serwis na poziomie. Miła atmosfera. Jestem zaskoczona wcześniej naprawiałam... Klientka Rewelacja! (1) Kolega polecił mi ten serwis . Ogolnie z różnych żródeł słyszałem już o nim... Daniel wymiana opon z groupon (1) szybko i sprawnie, bez problemu mrD Absolutnie polecam! (1) Byłem na przeglądzie samochodu w japan service elegancko go przeprowadzili.... Dominik Najlepsi w Trójmieście ! (1) Od niedawna jestem klientem firmy japanservice. Od kąd ich poznałem nie... Adam Polecam! (1) Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i doświadczenie, trafne diagnozy i... Aleksander Najlepszy warsztat w Gdyni ! (1) Wymiana opon w ramach grouponu przeszła pozytywnie, jak zwykle się nie... Tomek Pomyślna diagnoza i naprawa! (1) Mechanicy znaleźli usterkę i ją pomyślnie naprawili za niewielką kwotę. Byłem... Mateusz Dobra robota! (1) Witam! Auto mimo poważnego uszkodzenia zostało szybko naprawione i co ważne... Agata Czyszczenie zaworu EGR (1) Nie byłem do końca przekonany co do tej usługi lecz po przekonaniach... Bartek