Raf - opinia (1) z miłą chęcią musze sprostować moją opinię poprzednią ,warsztat bardzo dobry... Raf Krystian Piątek - opinia (1) Dwa samochody naprawiane z różnymi problemami ( w tym uszczelka pod głowicą),... Krystian Piątek Arek - opinia (1) Byłem na spotkaniu służbowym w trójmieście kiedy moje auto stanęło. Traf... Arek
Weronka - opinia (1) Warsztat polecił mi kolega z firmy. Usługa wykonana sprawnie. Umówiłam się na... Weronka Martynika - opinia (1) Szybka i fachowa pomoc przy aucie. Polecam Martynika Marek - opinia (1) Bardzo dobry warsztat, widać ze Panowie znają się na rzeczy. Polecam z... Marek Sprawnie (1) Witam obsługa miła, działała szybko i sprawnie, dzięki temu mam naprawione... Eliza Polecam (1) Polecam usługi tego serwisu, pozytywnie naprawili usterkę, miła obsługa,... Dariusz - opinia (2) Bardzo dobry zakład, w którym bez problemów zlokalizowali usterke, której... Natalia Zuza - opinia (1) Panowie bardzo pomocni, ekspresowa naprawa. Serdecznie polecam Natalia Zuza Paweł - opinia (1) Bardzo dobra obsługa w dobrej cenie. Polecam wszystkim. Paweł No niestety (1) Oddalem auto do Japan service, bo w innych warsztatach nie mogli sobie... Bob Polecam to sie zastanowić! (2) Witam, skuszony ilością pozytywnych opinii w internecie udałem się do tego... Damian omijać z daleka (1) Dramat. Samochód umówiony i zostawiony o 10 stał nieruszony do mojego powrotu... pat nowa mazda 3 (2) wymiana elementow karoserii. - B.sympatyczna obsluga - danych na wstepie... slavo-s Niestety tak sobie (1) Mechanicznie - mają dobry dostęp do części w dobrych cenach, ceny usług też... GM Pozytywnie zaskoczony (1) Witam warsztat znalazłem w necie ,bo w moim mieście tj Wejherowie mechanicy... artur Najlepszy serwis w Gdyni i okolicach (1) Szczerze polecam. Miałem usterkę tempomatu w Lancerze. Auto najpierw dwa razy... Klient Polecam ten warsztat (1) Naprawiam u nich samochód od kilku lat. Jestem zadowolony. Polecam ten serwis. nick66 Szczerze polecam (1) Serwisuje u nich od 4 lat, już moje drugie auto. Najpierw Seat teraz... Rav