Jaroslaw Kaczyński : człowiek niestabilny intelektualnie i emocjonalnie

"Panie marszałku, ja bez żadnego trybu. Wiem, że boicie się prawdy, ale nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich nazwiskiem mojego brata. Zniszczyliście go, zamordowaliście, jesteście kanaliami" (Kaczyński "Pan" 18 lipca 2017 Sejm)

Ta wypowiedz osoby o bardzo rozchwianych emocjach i niezwykle niestabilnej intelektualnie osobowości byłaby do pominięcia, gdyby nie fakt, ze zupełnie poza Konstytucją ten Pan Poseł skupił w garści trzy władze w 40 milionowym kraju i uzurpuje sobie zupełnie pozakonstytucyjne prawo do zmian ustrojowych w rytm własnych stanów emocji danego dnia.

To jest tez sposób w jaki Partia przemawia do Narodu, pokazując swoją wielką pogardę wobec Polaków.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Jaroslaw Kaczyński : człowiek niestabilny intelektualnie i emocjonalnie

Co mamy z tym zrobić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak zawsze : szerzyć dobro, ponieważ zawsze w ostatecznym rozrachunku dobro zwycięża.
Niestety, będzie później dużo wygarniania tej kloaki i na pewno wielu pójdzie siedzieć, skoro Państwo ma być silne.
Niektórzy będą mieli możliwość długiego wspominania swojego bolszewickiego epizodu.

Tak się kończy przyjmowanie politycznych łapówek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fanstastyczny post posła Trzaskowskiego z Platformy Obywatelskiej :

Prezes Kaczyński, co by nie powiedzieć, to człowiek ideowy, z kręgosłupem, pozbawiony krztyny cynizmu. Jego droga życiowa nie pozwala mu po prostu tolerować komuchów (no może poza Jasińskim), pachołków stanu wojennego (no może poza Piotrowiczem), podejrzanych oligarchów, którzy się wzbogacili w dziwny sposób (no może poza Biereckim), religijnych szarlatanów (no może poza Rydzykiem), Po-morderców (no może poza Gowinem), damskich bokserów (może poza posłem Zbonikowskim), wstrętnych rozwodników (ileż tu... A może poza...), rosyjskich agentów (poza wiecie kim) antysemitów (tu lista wyjątków jest długa). Ten starszy, dobrze wychowany inteligent z Żoliborza (który oponentów politycznych pieszczotliwie nazywa "kanaliami") walczy o demokrację (rozmontowując sądy), kolesiostwem (umieszczając niekompetentnych ludzi w spółkach), nepotyzmem (moszcząc kuzyna w telewizji). Znakiem firmowym Jarosława Kaczyńskiego jest więc konsekwencja. Konsekwencja pełna pokory. Moi drodzy mordercy, kanalie i zdradzieckie mordy...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

O proszę bardzo już eunuchy intelektualne Kaczyńskiego "Pana" nadają :

"Zamknijcie mordy, tak jak prezes powiedział, zdradzieckie mordy"
(Jakaś poseł Pawlowicz, znana w niektórych kręgach jako Unijna Szmata, na posiedzeniu Komisji, 19 lipca 2017).
Tymi słowami zwróciła się do innych posłów, którzy reprezentują Naród, czyli za ich pośrednictwem do Narodu.

To pokazuje skalę pogardy Partii PiS wobec Polaków
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

A tu mamy bolszewickiego Senatora Piotra Andrzejewskiego Pana, który marzy o prowokacji.
To dobra bolszewicka szkoła wskazująca na intelektualną ciągłość obecnego Reżimu z komunistycznymi władzami I PRL.

"Mamy taką opozycję, która nawet jeżeli damy coś dobrego czy złego, wszystko jest na nie, bo oni chcą likwidacji państwa w takim kształcie i prawa. Musimy mimo to tę reformę robić. (...) Destrukcyjnej grupie zależy, żeby jeszcze bardziej destabilizować sytuację Polski, najlepiej, żeby ktoś ich pobił z zewnątrz i oskarżą o to rząd i policję. Jest to zorganizowana grupa przestępcza".

Wypisz-wymaluj : Kiszczak, Gierek i Jaruzelski tez przedstawiali Solidarność jako zwykłych przestępców.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie przepadam ..nie popieram we wszystkim ale temu
co powiedział nie dziwie sie
bo jak nazwac ludzi uwiklanych w morderstwo.?pchajcych sie po wszelkich aferach do władzy,dzieki mafii,z mafia, za pan brat,bedacych członkami mafii i działajacych wciaz na rzecz obcych ----niepolskich interesów.?

morderca ,złodziej ,zdrajca=kanalia

straszne jest to,ze nikt z nich prawdy sie nie boi
on ma te prawde gdzies prawda wyszła dawno na jaw----a nikt głowy nie schyla tylko --odwrotnie
prze z wyzej podniesiona w góre i do przodu
szczyt kanalstwa

czesc z was jest bez swiadomosci własnej...zyje bardziej zbiorowa--scisle--opozycyjna
ktora swietnie wykreowali manipulatorzy
co dziwne---robotnicy to widza--maja swiadomosc
wielu moich zanjaomych--wykształconych ludzi--nie widzi
powiesz im Soros--sprawdz..patrzy -jakby mu tylko tonometrie ktos zrobił-----zdziwienie na pare sekund i po chwili powrot do normalnosci
czyli nie było słowa..nikt nie powiedział "Soros"i nie sprawdził co sie za tym słowem kryje

tak robia inteligentni ludzie......omijaja łukiem bardzo wazne informacje
czyz to nie zbiorowa hipnoza, na ktora łąpia sie podatni na nia?

nie szukaj ,nie mysl,nie sprawdzaj.........
wielkie jest u Ciebie Sky..zaangazowanie i konsekwencja
tak wielkie ,iz nie bedziesz dyskutował z nikim drobiazgowo na temat podany obrobce.(.niby
manipulujesz ..sam bedac zmanipulowanym
oj chłopie i to mocno

dlaczego nie odowiesz na zarzuty--od dawna ci stawiane---ze pracujesz dla opozycji?
mzoe dla konkretnych osob?
nie wkurza Cibie to..nie bronisz sie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Isztar, pracujesz dla Marsjan z Antarktydy.
Nie wkurza Ciebie to..nie bronisz się ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

jakie wy dobro szerzycie---ludzie--jakie dobro mozna szerzyc ze zdrajcami?
Wałesa--udowodnione po wielokroc i to twardymi,mnostwem kadr,dokumentow ,swiadkami,zachowaniem....ludzmi i papierem i filmem---udowodnione----gdzie watpliwosci??ten ,co "pałowałby robotnikow" niedawno...proszacy o pomoc unie i Nimecy--by nam zrobili porzadek
Frasyniuk---jakimze to cudem dorobił sie chłop,uwiklany w walke,krnabrny władzy---FORTUNKI--ano podobnymi ukladzikami jak Wałesa...gosc przywodcy mafii...na salonach we Wrocławiu(notabene Schetyna tez tam bywał!)
Balcerowicz--naczelny prywatyzator na rzecz złodziei banków i zyodstwa i jego przydupasek -Petru?
obrali sobie pania Kopacz za liderke!

ha ha..Pani Kłamczynska,co powiedziała --co jej kazali ma byc liderem opozycji?
bardzo dobrze---bo ta kobieta zrobi -CO JEJ KAZA!!!
o kim jeszcze napisac--
z kim sympatyzujesz?--a kogo nie sprawdzasz a slepo za sympatiami podazasz Skydiverku I jego młodszy braciszku,za ramieniem stojacy--Jag-u!:):)

jak was mafia kocha,choc beke sobie robi--nie z indywiduum ale gremialna--z gawiedzi ,ktora jak baranki daje sie ciagnac--a potem ma pchac--manifestacje

nie trzeba weryfikowac pogladow,ludzi,sytuacji,powiazan..
Lpper mowił ,ze Balcerowicz,Frasyniuk stworzy nam"nowa polske"(celowo małą litera
i sie kurcze nad tymi słowami nie warto zastanowic??

Sky -garnitur nie robi faceta wielkim..ani autko..ani nawet słowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Sky--nie pyszczysz do mnie..dziekuje Ci bardzo..w sumie tez Ciebie lubie:)
odp-
dla Marsjan nie!
dla Plejadian moge --jesli ich linia bedzie zgodna z interesem Ziemian,
jesli nie beda ingerowali czynnie , przestana nas mamic hologramami
bo juz dosyc z tym nachrzanili
przynajmniej tych,ktorzy sa juz obudzeni w religijnym matriksie:):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Isztar, reprezentujesz poglądy na których PIS zdobyło władzę. Powielasz ich hasła i oszczerstwa. Morderstwa, mafia ? To gdzie są wyroki i skazani ? Zamach : gdzie dowody ? Każda władza przemija, a to co tworzy obecna kiedyś sama odczuje na własnych plecach. Oni mają w tej chwili władzę, bo wygrali wybory. Ale nie maja prawa do zmiany ustroju, nie mają prawa do grzebania w Konstytucji. Nie mają prawa do nazywania mnie drugim sortem, kanalią czy mordercą. W Sejmie zasiadają moi przedstawiciele, którzy w moim imieniu próbują przemówić pozostałym do rozumu. Gdy demokratyczne i parlamentarne metody zatrzymania destrukcji demokracji w Polsce zawiodą, sięgnąć trzeba będzie po argument znane z 1981 roku. Nie odpuścimy im tego .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Śmieszy mnie, gdy publicyści zastanawiają się do kogo wczoraj kierował swoją wypowiedz Kaczyński.
W zamach wierzy kilkanaście procent Polaków, czyli niech będzie ze nawet połowa elektoratu Partii Bolszewickiej.
Ich nie będzie więcej, wiec pewnie nie do nich.
Kaczyński nie kierował wczoraj wypowiedzi do nikogo ze swojego elektoratu.
Kierował te wypowiedz do Polaków, bo to Polacy wg niego mają zdradziedzkie mordu
Ta nienawiść wobec Narodu przybiera formę obsesji.
Dopóki takie bzdury sobie wygaduje z drabinki w ramach spotkań modlitewnych, to po prostu jest to jakiś koloryt folklorystyczny.

Jeżeli jednak te słowa kieruje do Narodu z mównicy sejmowej to popełnia czyn haniebny.

Bolszewicy rządzą w Polsce już dwa lata.
Pytam wiec : dlaczego, skoro wiemy o tych niegodziwościach i zamachach, to dlaczego nikt nie siedzi ?
Albo macie dowody, albo skończcie pu***olic !!!

Dość tego dzielenia Polaków w imię choroby i niezrównoważenia intelektualno-emocjonalnego jakiegos Kaczyńskiego !!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

twoje "be" do mojego"be"
jak
dom z bali do skrzynki na narzadzia
tak sie ma

jesli ty sie pytasz o dowody,kiedy te bezsprzeczne dowody widzi kazdy przecietniak
to co ja mam ci ukazywac?
wybiorczo widzacemu i zasłaniajcemu oczy na reszte --jaki sens jest cos pokazywac?
jak Sadyl rzekł juz dawno --nie ma sensu
i to nie dlatego ,ze On rzekł
ale akurat miał racje-

to jest beznadziejna sprawa
i sumie:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Przekonywać się nie ma sensu. Wy macie swoje ideały i prawdę, a my swoje. Przekonywać się nie ma sensu, gdy atmosferę nienawiści coraz to podkręca Kaczyński. Odstawcie go do Tworek, niech idzie w jasną cholerę na emeryturę. Macie przecież swój rząd i coś jakby urząd Prezydenta. Wykorzystajcie te swoje 5 minut na to, by zapamiętano was nie tylko jako destruktorów prawa czy darczyńców 500+, ale jako sprawnych polityków i fachowców. Sprawiedliwych i prawych. Ktoś wam przecież zaufał......
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie pie...l Ty chłopie a weż szperaj z necie i ..tu i tam..w niezaleznych..bez pozycji,opozycji,kleru,tvn,lisiarni,pisiarni,rydzykowni
i innych "zaleznych"--tam poszperaj i wyszperasz dowody

tylko--trza najpierw chciec je przyjac
otworzyc umysł na nie
i nie bac sie,nie upierac ,ze no jak to...oszukuja..niemozliwe!
ano wszystko mozliwe--to tez trzeba przyjac
na szoking tez trzeba sie przygotowac

bo jak sie uprzesz--wierzyc komus i zaprzesz sie zostac mu wiernym po sam grob,mimo ,ze dowiesz sie ,ze to oszust
bo to honorowe!
to ja cie przepraszam
podlegasz nastepnemu prawom manipulacji--regule "autorytetu" i "zaangazowania i konsekwencji"

a "oni" stosuja wszystkie...PIS im podsuwa ,niechcacy dobry materiał do uzycia

robole sie nie daja w to tak łatwo wpakowac..a inteligencja tak--to jest zastanawiajace(przypominam)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

jesli Kaczynski ma isc to niech idzie i Wałesa..Frasyniuk do swojego biznesu
Petru do kochanki .....won wszystkich, zewszad i cicho siedziec na swoim poletku!
a Soros--Norymberga
tedy bedzie git!:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

"Jarosławowi Kaczyńskiemu potrzebna jest terapia. Jest człowiekiem, który swoje problemy psychiczne przekłada na państwo. Boję się, że za chwilę z podobnym obłędem wszyscy będziemy mówili do siebie nawzajem. Mam jednak wrażenie, że taki obrazek zmobilizuje ludzi do większej determinacji, bo to już graniczy z szaleństwem i obłędem.

Przyznaję: tym wystąpieniem prezesa PiS byłem zaskoczony. Uświadomiło mi ono, że zachowuje się jak dyktator w końcowej fazie swojej dyktatury. Jak dyktator, który ma poczucie lęku, przerażenia i obawy przed obywatelami, a to zawsze popycha do zachowań skrajnych, nieodpowiedzialnych. Powiem zupełnie wprost: nawet do przelewu krwi."

To powiedział Władysław Frasyniuk.
Nic dodać, nic ująć.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

'(...) tym wystąpieniem prezesa PiS byłem zaskoczony (...)'
Nie sądzę. Skoro ja nie byłam zaskoczona, to ktoś, kto poznał obu braci tak dobrze jak pan Frasyniuk tym bardziej zaskoczony być nie powinien.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tez nie byłam zaskoczona
tylko nie z tego powodu co wy

dla mnie------ktos komu mordercy pluja w twarz -miał prawo nie wytrzymac
akurat tu miał...

za niepodopwiedzenia --w sortach,panach i innych tekstach moge miec zal i pretensje
o kanalii szczucie --nie!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Frasyniuk---------------
dlaczego TYLKO NIEKTORZY działacze Solidarnosci i Unii Wolnosci zostali prezydentami miast, posłami, ministrami? Skąd Frasyniuk, skromny związkowiec miał miliony na założenie własnej drogiej, o zasięgu międzynarodowej, firmy transportowej ? Czy i jakie zlecenia wykonywał dla SB, dla KOR-u, Sorosa i jakie czerpał z tego korzyści? Frasyniuk to szmatława postać. Poznałem go w czasie sierpniowego strajku i sam go na początku lansowałem powierzając mu funkcję rzecznika prasowego Międzyzakładowego Komitetu Strajkowego (byłem członkiem Prezydium Komitetu Strajkowego odpowiedzialnym za sprawy organizacyjne strajku). Po zakończeniu strajku zaproponowałem go do pierwszego składu Zarządu MKZ – (Międzyzakładowego Komitetu Założycielskiego) NSZZ). Jednakże już po kilku dniach pokumał się on z ludźmi KOR-u. Skaperował go do walki przeciw działaczom o związkowych postawach, Karol Modzelewski. Z polecenia i przy pomocy KOR-u, wyeliminował związkowego działacza – pierwszego przewodniczącego MKS i MKZ Jerzego Piórkowskiego. Następnie usuwał wszystkich działaczy, którzy przejawiali gotowość realizowania Umowy Gdańskiej, sprzeciwiali się upolitycznieniu ruchu pracowniczego oraz przekształcaniu go w partię polityczną dla zdobywania władzy. Jaki to był związkowiec świadczy jego obecny stosunek do własnych pracowników, którym zabronił tworzenia związków w jego przedsiębiorstwie. A w ogóle ten były pseudo „związkowiec” , podobnie jak Lech Wałęsa, wypiął się na tych, dzięki, którym swego czasu tak się wzbogacił i politycznie zaawansował..................."

https://wzzw.wordpress.com/2011/04/05/dlaczego-frasyniuk-boi-sie-lustracji/

macie czas na pisanie pierdół o obecnym rzadzie,a nie macie na zajrzenie wrózne zrodła ---KTO KIM JEST NAPRAWDE
zal mi was
bardziej niz wam czasu na prawde i otworzenie oczu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Panstwo wieksza ode mnie ynteligencjo--wszystko w necie jest --kurna
jak wam nie dosrac--skoro na tacy podane--a okularów wam sie nie chce włozyc

http://naszeblogi.pl/61007-kto-wykreowal-frasyniuka
http://lideksynubeka.salon24.pl/471912,skad-frasyniuk-mial-na-ciezarowki
http://niezalezna.pl/96995-dorota-kania-ujawnia-interesy-frasyniuka-i-tajemniczy-byly-esbek-kim-jest-zdzislaw-kmetko
.....................tego jest naprawde sporo
tak samo jak z Sorosem
wystarczy odpowiednie hasło wpisac
a masz
jak na łace----jego bandytyzm

kto tu nie mysli---polska inteligencjo?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Masz równo zryty beret. Co na to lekarz?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już się zaczęło tłumaczenie o co temu niestabilnemu intelektualnie i emocjonalnie "Panu" chodziło.
Propagandziści bolszewiccy mają nie lada zadanie, bo muszą udowodnić, ze z głową Kaczyńskiego "Pana" jest wszystko Ok.

Jakiś Lisicki, ewidentne Polak najlepszego sortu pisze tak:
"Posłowie opozycji, szczególnie ci młodzi, upodobali sobie wręcz prowokowanie prezesa PiS. Duża część działań opozycyjnych polityków do tego się właśnie sprowadza: do drażnienia, podszczypywania, judzenia. Metody mają różne, od po prostu mało eleganckich złośliwych uwag, po insynuacje i kłamstewka. Nie szanują ani wieku, ani pozycji, ani dokonań szefa PiS."

O kur*a !!!
Czyli z prezesem można gadać tylko tak jak Błaszczak ?
Skoro facio ma zdiagnozowaną niestabilność intelektualną i emocjonalną, to drażnienie i judzenie takiej osoby jest po prostu nieludzkie.
Tylko, ze wtedy zamiast Sejmu, właściwszym miejscem jest gabinet terapeuty.

A tak na marginesie : ktoś zna jakieś dokonania o których wspomina Lisicki ?
I mam tu na myśli dokonania a nie "dokonania".
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jag--twoj tekst jest ponizej poziomu meskiej kultury takze swiadczy o twoim intelekcie
----------------------
@POdniebny ja nie przepadam za Kaczynskim,nie uwazam tez jego za dobrego polityka,jego brata za nieomylnego,
takiego meza stanu--by musiał spoczac na Wawelu--tez nie bardzo
ale tu akurat rozumiem
potrafie sobie wyobrazic
jak wiele musi dusic w sobie bolu
braku empatii i chamstwa (delikatnie ujmujac rzecz)
zwiazanego z morderstwem na swoim bliskim--ma przed oczami kumpli morderców
mordercy wciaz sa na stołkach
kpia ,szczerza zeby w smiechu.pluja jadem
obrazaja,kłamia,oszukuja ludzi,udajac dobrych
do tego --reszta --takich -jak wy
ktorzy nie sprawdzja --z kim maja do czynienia
-im klaszcze i tez-
szczuje ,pluje,mowi o nim jako o najgorszym draniu
majac za swych kumpli po stokroc gorsze kanalie..
kanalie---to najgorsze typy ludzi
własnie zdolnych do morderstwa

tak --jestem bolszewikiem ,jesli to słowo oznacza--"mowiacy jak jest"

powiedział kanalie-prawda
mordercy-prawda
wycieraja sie bratem -prawda

nie wytrzymał i wykrzyczał
moze i powinien był wytrzymac..lepiej dla POLSKI BYŁOBY
nie byłoby wody na wasz młyn
nie byłoby zacierania rak po kolejnej wpadce

ale nie dziwie sie jemu...
kto inny chciałby wydrapac oczy
on wolał wykrzyczec
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Zabawne, Isztar, że akurat TY wytykasz komukolwiek brak kultury... Zabawne i symptomatyczne jednocześnie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie ukrywaj zazdrosci:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Spokojnie, nie mam Twoich wad. Na szczęście;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie martw sie ..z tym defektem da sie zyc
czlowiek ma duze zdolnosci kompensacyjne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

'.z tym defektem da sie zyc'
Z Twoimi wadami? Zapewne. Ale nie jestem zainteresowana. Nie ma w sumie czym. Już nie. Miło było poznać tak czy inaczej. Pozdrawiam, wszystkiego dobrego.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja tez nie jestem zainteresowana
a "czym"----to twoj brak kultury-
i uwazanie sie za lepszego sortu kobiete
nie wiem tylko dlaczego
skoro wszyscy jestesmy---KTOSIE a nie COSIE:)

a jesli idzie o odpowiedz po twojej riposcie w pomocy Jag--owi
to ----powiem ci--jesli kobieta lubi jak mezczyzna przekracza grniace co do drugiej kobiety
sama sie naraza na to samo,tyle tylko
z przesunieciem w czasie

jestes zazdrosna!
bo nikt oprocz mnie nie stoi obok Ciebie
gdyby nie ja --w dziale "polityka"byłabys pierwsza i ostatnia dama
oprocz nas zadna sie tak nie udziela
ale to nieładne
i gorsze od mich tekstow--uwazam
dlatego z,e ja staram sie pisac ,co mysle..nie ukrywam uczuc

stwierdzenie o twojej zazdrosci,nie jest złosliwe
jest przemyslanym osadem sprawy, z mojej strony
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Nie szkodzi, Isztar. I tak miło było poznać;)
Wiesz, gdyby nie to, że przewinęła się parę razy na forum kwestia Twojej dojrzałości wiekowej, dałabym sobie ogon przyciąć, że jesteś nastolatką, słowo;) Taką dojrzewającą dopiero, rozchwianą emocjonalnie i hormonalnie. Taką, co to chlapie bez namysłu, ładu, składu i szacunku dla kogokolwiek, przekonaną, że jej wolno, bo ten jej wiek durny i chmurny wszystko usprawiedliwia.
Na początku było to nawet ciekawe, intrygowało. Teraz już nie. Życie.
Dziwne, że piszesz o zazdrości, skoro całkiem niedawno wyraziłam żal, że zniknęłaś z forum. Ale ok. coś tam sobie widocznie projektujesz z własnych uczuć - nie moja sprawa.
TALENT. To jedyne, czego w jakimś sensie zazdroszczę, ale tylko tym naprawdę wielkim. Zazdroszczę i bardzo podziwiam. W kategoriach małych przepychanek na nieznaczącym forum coś takiego nie istnieje. Mam nadzieję. Bo to już nie byłoby zabawne, tylko śmieszne. A może nawet żenujące. Tfu, tfu, przez lewe ramię;)
Dobrej nocy.
Ps. Z mojej strony EOT. Nawet jeśli napiszesz. Nie przeczytam i nie będę już więcej odpisywać - nie chce mi się. I już;) Kłaniam się, bez odbioru.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kaczyński "Pan" w Reżimowej Telewizji dziś ocenil, że Lech Kaczyński: "nie zginąłby, gdyby był otoczony szacunkiem, jaki należy się Prezydentowi RP. Można się z nim nie zgadzać, ale nie można stosować wobec niego przemysłu pogardy. - Jestem przekonany, że gdyby stosunek do mojego brata był normalny, to prezydent i premier razem by polecieli, a do katastrofy by nie doszło".

Ja prdl, ten facio jest odporny na nauki płynące z doświadczenia : "prezydent i premier razem by polecieli".
Jakim hipokrytą trzeba być, aby mówić o przemyśle pogardy, gdy samemu na każdym kroku gardzi się Narodem.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

ja tez na poczatku...
myslałam,ze jestes fajna babka
mimo roznic w pogladach ..do pewnego momentu

jak piszesz,kazdy ma swoje urojenia na temat innych..:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Prawda zawsze się obroni.
Ponizsze słowa Radka Sikorskiego nie pozostawiają złudzeń, co do przyczyn opętania i niezrównoważenia emocjonalnego i intelektualnego jakiegos "Pana" Kaczyńskiego

"Przypominam, że ówczesny MSZ apelował do Prezydenta Kaczyńskiego aby nie leciał do Smoleńska, a wysłał go tam Prezes"
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ciekawe, które słowa dla Administracji Forum były"niewygodne" na tyle, że zdjęła mój wpis.
O żonie radka czy o jej miejscu pracy?

Tak czy owak, oczekuję wyjaśnienia DLACZEGO szef MSZ apelował do Prezydenta w sprawie wyjazdu do Smoleńska I DLACZEGO Prezydent RP miałby go słuchać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dziękuję administracji forum za ustawiczne wymiatanie z forum łajna noszącego znamiona pogardy wobec narodowości.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Podczas comiesięcznego partyjno-modlitewnego zgromadzenia cyklicznego jakiś poseł Kaczynski stojąc na drabince powiedział :

"Nawet jeżeli w pewnych sprawach pozostaniemy w Europie sami, to pozostaniemy i będziemy tą wyspą wolności, tolerancji, tego wszystkiego, co tak silnie było obecne w naszej historii."

Zwróćcie Państwo uwagę, ze ten facio aby mówić o wyspie wolności i tolerancji, musi ogrodzić się od Narodu stalowymi barierkami i kordonami policji.
Działa tu syndrom małpki na wybiegu w zoo, która w swoim ograniczeniu zdaje się wyobrażać sobie, ze ci za kratami to są przecież obserwujący ją ludzie. Ta cecha umysłu jest fundamentalna, immanentna i niezmienna, tzn. nie podlega zmianie w wyniku refleksji bądź logicznej analizy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

szkoda mi sie ciebie zrobiło
zyjesz czyms ..dla kogos..czegos... naprzeciw lawiny swoja prywatna tamke tworzysz
naprawde myslisz,ze zadziała?!
powiedział..zrobili..głupio..zle..moze nie
nic tu ..stad nie zmienisz
czy ty kk...tego nie widzisz--marnujesz siebie
serio ..i bez obrazania
naprawde szkodacibeie chłopie...twego zycia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

>powiedział..zrobili..głupio..zle..moze nie

Że co ?

>nic tu ..stad nie zmienisz
czy ty kk...tego nie widzisz--marnujesz siebie
>naprawde szkodacibeie chłopie...twego zycia

O mnie się nie martw. Radzę sobie dobrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakiś poseł w wywiadzie dla telewizji reżimowej podzielił się przypuszczeniami dotyczącymi protestow lekarzy ; "diagnoza z jednej strony niedobra, bo to by oznaczało, że temu nie potrafiono zapobiec, ale z drugiej też dobra, bo wtedy chodzi o meritum, a nie o kwestie zupełnie z służbą zdrowia nie związane".

Czyli jakiś poseł sugeruje, ze protest lekarzy nie jest związany ze służba zdrowia, a lekarze są narzędziem w czyichś rękach,
Może tak być, tym bardziej ze działania partii bolszewickiej w Polsce wskazują na to, ze nie chodzi o rozwiązywanie spraw w Polsce, ale o interesy zupełnie z Polską niezwiązane.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten "bez trybu" sięga do źródeł knowan rewizjonistycznych z Berlina. To tam, gdzie sadyl nam chce kupić bilet.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Czy aborcja powinna być w Polsce zakazana? - debata: prof. Senyszyn vs. pastor Bartosik (4 odpowiedzi)

Spór o aborcję trwa. Czym więc jest aborcja? Zabójstwem czy prawem do wyboru? Uśmierceniem...

Jak się czujecie nabici w Tuska? (3 odpowiedzi)

Kwoty wolnej nie będzie. O zamachu na media już się nawet Mentzen śmieje, że teraz przyszło PO...