Jasia

Pracownie krawieckie Pasmanterie, tkaniny

Gdańsk, Żwirki i Wigury 12/17

Joanna - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z usług tej pracowni. Panie doradzają, obsługa... Joanna Ola - opinia (1) Korzystam z usług Krawcowej Jasia od 3 lat i nigdy się nie zawiodłam. Panie... Ola jan.j - opinia (1) Korzystałem z usług tej pracowni kilka razy, i nigdy nie zmienie chyba, ze... jan.j
Bożena - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z usługi pod każdym względem-polecam z całego serca. Bożena Madzia - opinia (1) Z usług Pani Jasi korzystam od zawsze, jest to osoba, która zna się na swoim... Madzia zszokowana - opinia (1) Odradzam! Katastrofa! Niekompetencja pracowników przechodzi ludzkie pojęcie!... zszokowana uratują wszystko! (1) Przemiłe panie naprawiły mi tony odzieży. Są bardzo kreatywne, pomocne, miłe... Magda Wspaniałe kobiety (1) Oddałam do zwężenia buty, kozaki wciągane ,4 szewcow odmówiło mi wczesniej,... Ania Super!! (1) Gorąco polecam!Przemiła pani uratowała w 1 dzień moją sukienkę, w której... Kasia Super zakład krawiecki na Zaspie (1) Ja i moi znajomi jesteśmy bardzo zadowoleni z pracowni krawieckiej... Anna Bańka Zwężanie marynarki (1) Kilka dni temu oddałem marynarkę do zwężenia. Po 2 dniach miałem odebrać.... daniel Zwężanie koszuli, spodni (1) Serdecznie polecam p.Jasię. Miła, sympatyczna i zna się na swoim fachu! Ma... Paweł