Wszystkie moje egzaminy zdane za pierwszym razem są zasługą instruktora Pana Grzegorza Formelli, który jest profesjonalistą w każdym calu. Ma fantastyczny kontakt z kursantem i wielki dar przekazywania wiedzy. Podczas jazd wykazuje sporą dozę cierpliwości i wyrozumiałości. Wyczuwa poziom stresu u kursanta i stara się go wyeliminować swoim opanowaniem, okazywanym wsparciem i aprobatą dla postępów dokonywanych w trakcie szkolenia. W momencie, gdy na drodze coś sprawiało mi wyjątkowo duży problem, skutecznie rozwiewał wszelkie wątpliwości i z ogromnym zaangażowaniem udzielał wyczerpujących odpowiedzi. Od początku wiedziałam, że jestem w dobrych rękach i uważam, że nikt nie przygotowałby mnie lepiej. Z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że z olbrzymim zamiłowaniem, gorliwością i rzetelnością wykonuje swój zawód. Praca jest jego pasją, czego dowodzą liczne filmiki instruktażowe na Youtubie, a także wydany poradnik pt. "Jak zdać egzamin na prawo jazdy''. Jestem szalenie wdzięczna, że udało mi się trafić pod jego "skrzydła''.