Marek Kowal - ocena (1) Szybka odpowiedź i nieoceniona pomoc! Wsparli mnie, kiedy miałem problem z... Marek Kowal Igor - ocena (1) Jestem bardzo zadowolony z usług Państwa Jatczak Igor Marek - ocena (1) Najlepsze biuro nieruchomości w trójmieście Marek
Gdańszczanka - ocena (1) Bardzo kiepsko. Otrzymałam brudnie mieszkanie TV nie działa informacje w... Gdańszczanka daniel szmyk - ocena (1) fachowe podejscie, znają rynek nieruchomości. doradzili przeprowadzić remont... daniel szmyk mateusz wątroba - ocena (1) Konkretni i kompetentni, polecam współpracę mateusz wątroba Mariusz R. - opinia (1) Przedstawianie oferty wynajmu która w rzeczywistości nie obejmuje stanu... Mariusz R. Viktar - opinia (1) Nikomu nie polecam Jatczaka nieruchomości. Viktar Kasia - opinia (1) Beznadziejne biuro. Brak kontaktu, zwodzenie klienta, iż brak kontaktu z... Kasia Artur M. - opinia (1) Witam. 10 Grudnia br. podpisałem umowę najmu przy ul.Toruńskiej w Gdańsku za... Artur M. Maciej - opinia (1) Nie polecam agencji Jatczak Nieruchomości! Dzwoniłem w celu umówienia się na... Maciej Mariusz - opinia (2) Beznadziejna agencja prowadzona przez (...) małżeństwo. Tylko marnują czas... Mariusz bobi - opinia (1) Przestrzegam wszystkich przed skorzystaniem z usług tego biura, można stracić... bobi Jakub K - opinia (1) Przez rok wynajmowałem mieszkanie u Państwa Jatczak. Kontakt z Panią Julią... Jakub K as - opinia (1) poszukiwalem mieszkania na wynajem na morenie - zarowno na trojmiasto.pl jak... as Paweł - opinia (1) Bardzo polecam współpracę z Panem Jackiem.Mieszkanie wynająłem bardzo szybko... Paweł Adam - opinia (2) Nikomu nie polecam Jatczaka nieruchomości. Odwiedziliśmy mieszkanie,... Adam A.P. - opinia (1) Polecam Firmę Jatczak Nieruchomości. Zarówno Pani Julia, jak i Pan Jacek... A.P. Basia - opinia (2) Zero profesjonalizmu. Od paru tygodni próbuje dowiedzieć się o aktualności... Basia Paula - opinia (1) Polecam P. Jacka i P.Julię profesjonalnie podchodzą do sprawy. Paula