joanna - ocena (1) Świetnie spędzony czas, Tomasz w bardzo przyjazny i profesjonalny sposób... joanna Damian - ocena (1) Świetna zabawa! Trochę jak żeglarstwo błotko chlupie, wszystko się kołysze.... Damian Darek - ocena (1) Tomek to oaza spokoju i jeden z najbardziej doświadczonych Tereniarzy. Żadna... Darek
Maciejro - ocena (1) Bardzo fajnie i profesjonalne szkolenie godzina mało Maciejro Scott - ocena (1) Really enjoyed the experience, Tomek is very knowledgeable, very good car and... Scott Jacek speckredytowy.pl - ocena (1) Nie sądziłem, że aż tak mi się to spodoba! Świetna zabawa, adrenalina we krwi... Jacek speckredytowy.pl Mateusz - ocena (1) Zdecydowanie polecam jazdawterenie.pl. Tomasz jest instruktorem z bardzo... Mateusz Paweł - ocena (1) Jestem już właścicielem auta terenowego, chciałem jednak podnieść swoje... Paweł Aleksandra - ocena (1) Off-road z Tomaszem przerósł moje wszelkie oczekiwania. Bardzo dobry kontakt,... Aleksandra Marcin z ekipą - ocena (1) i to jest prawdziwe szkolenie off road, instruktor nie żałuje maszyny.... Marcin z ekipą k - opinia (1) Tomasz bardzo dobry instruktor, kierowca. Fajnie wprowadza w tajniki... k Artur - opinia (1) Świetna zabawa! Tomek w bardzo profesjonalny i miły sposób potrafi wprowadzić... Artur DOBRE WRAŻENIA (1) Widziałam hasło jazdawterenie.pl już na kilku samochodach, ostatnio z mężem... Kamila