Jean Louis David

Fryzjerzy

Gdańsk, Targ Sienny 7

Małgorzata - ocena (1) Nie polecam!! moja pierwsza i ostatnia wizyta w salonie JLD w Galerii Morena,... Małgorzata Monika - ocena (1) Katastrofa. Pokazalam zdjęcie i wyjaśniłam o co mi chodzi. Fryzjerka zrobiła... Monika Maks - opinia (1) Masakra mam jakieś gnazdo na głowie a pani przy kasię nie miła Maks
H - opinia (1) Gdybym dzień przed znalazłam ten forum, na pewne zrezygnowałabym z wizyty i... H Wściekła - opinia (1) Nie polecam!!! Włosy zapuszczałam pół roku na moim naturalnym poprosiłam o... Wściekła Hania - opinia (1) Idąc na wizytę do fryzjera oczekuje od niego ze to on jest fachowcem i... Hania Laura - opinia (1) Nie polecam, pofarbowałam włosy na różowy ale po jednym mycie wszystko... Laura 11111 - opinia (1) Wlosy zapuszczalem dwa miesiace, zostaly sciete do polowy czola, boki nie... 11111 Asia - opinia (1) Włosy zapuszczane przez 2 lata zostały tak wycieniowane, że konieczne jest... Asia Zosia - opinia (1) Nie polecam! Najgorsze cięcie jakie miałam w życiu. Bardzo niesympatyczna... Zosia Dubasiewicz - opinia (1) Fatalna obsługa, po takich cenach liczyłam na coś więcej. Bardzo nadęta... Dubasiewicz dominika - opinia (1) Wydałam pieniądze się na wykonanie fryzury ślubnej próbnej i ustaliłam... dominika 399 - opinia (1) Absolutnie nie polecam salonu w Gdańsku, Galeria Forum. Przyszłam do salonu w... 399 Gość - opinia (1) Włosy do pasa miały zostać podcięte 5cm, a zostały ścięte do ramion i... Gość Martyna - opinia (1) W salonie byliśmy dziś ostatnimi klientami. Na wejściu przywitał nas bardzo... Martyna Polecam salon (1) Bardzo fajny i przytulny salon fryzjerski Noemi Super (1) Super profesjonalizm Pani Magdy marcin NIE POLECAM! (1) Poprosiłam o dłuższą lekko wycieniowaną grzywkę, a fryzjerka ścięła włosy na... Magda