Robert - opinia (1) Wszystko super ! Robert Darek - opinia (1) Naprawa przerosła moje oczekiwania,jak dla mnie 6 z plusem Darek Lila - opinia (1) Wszystko super, kolejny raz niezawodni. Polecam Lila
Iwona Ber - opinia (1) Fachowa i miła obsługa, wykonanie usługi z nie drogim i zadowalającym... Iwona Ber Wioleta - opinia (1) Bardzo miła obsługa. Usługa wykonana na najwyższym poziomie. Przy każdej... Wioleta Magdalena - opinia (1) Od lat powierzam tu swoje zegarki.Naprawiałam również zegar ścienny.Zawsze... Magdalena Basia - opinia (1) Bardzo polecam i zalecam na pomysł czyszczenia, naprawy biżuterii! Warto to... Basia aga - opinia (1) Poprosiłam koleżankę, żeby przy okazji (mieszka niedaleko) oddała mi... aga Krysia - opinia (1) Bardzo miły i pomocny pan ,polecam bardzo, wszystko zrobione na czas i... Krysia Marta - opinia (1) Trafiłam przypadkowo i wracam po raz kolejny Szybka i sprawna naprawa po... Marta Waldemar Monika - opinia (1) Super polecam zdecydowanie wszystko ok Waldemar Monika Naprawa biżuterii (2) Gorąco polecam ten zakład. Naprawa łańcuszków przebiegła sprawnie i w bardzo... Barbara Bardzo dobra obsługa (2) Byłem w zakładzie 2 razy: w ubiegłym roku wymienić szkiełko w zegarku,... Pioter citizen (2) Szybko, sprawnie ,pozytywnie ! Krzysztof polecam (2) Miła obsługa i piękne przedmioty ze srebra i bursztynu Beata pełen profesjonalizm (2) Jestem bardzo zadowolona z usługi. Jestem bardzo wymagającym klientem ,... ANIA Wszystkie usługi i te jubilerskie i zegarmistrzowskie (2) Korzystam z usług Państwa od dawna! i za każdym razem, czy jest to naprawa... Kasia Fachowcy przez duże F ! (2) Świetnie doradzili asortyment bogaty ceny przystępne a i tanio sprawnie... Dominik PHU Jereczek Gdańsk Kłodziejska 7/9 (1) Profesjonalne podejście do klienta, miła obsługa, przystępna cena. Szybka... Barbara Boros