Z usług myjni korzystałam dwukrotnie. Pierwszy raz było to tylko mycie. Do usługi nie miałam większych zastrzeżeń, bo ich zakres był niewielki. Jednakże w dywanikach gumowych pozostała woda. Drugi raz korzystałam z szerszego zakresu usługi - mycie wraz z ręcznym woskiem, sprzątanie w środku wraz z myciem szyb i czyszczeniem plastików. I tu wielkie rozczarowanie. Jak poprzednio odebrałam samochód z wodą chlupiącą w dywanikach, ale to bym przeżyła. Najgorsze było to, iż samochód odebrałam z porysowanym lakierem - wyraźne zadrapania na tylnej klapie bagażnika, przednia też, ale w mniejszym stopniu. Podejrzewam, że w trakcie mycia stosowano brudne, zapiaszczone szmaty. Niestety efekty widać było dopiero po wyjeździe z podziemia na światło dzienne. Mam też zastrzeżenia, co do jakości położonego wosku. Według mnie nie była to usługa wykonana ręcznie, za którą zapłaciłam. Więcej nie skorzystam z usług tej myjni. Jeśli masz nowe auto i dbasz o nie, nie jedź tam. Zdecydowanie nie polecam, wręcz odradzam.