Z całego serca polecam rewelacyjnego fryzjera jakim jest Pan Krystian.
Chodziłam przez rok i więcej się nie pojawię. Atmosfera jaka panuje w salonie to kompletna porażka. Niejaka Pani 'szefowa' w godzinach porannych wykonuje makijaż przy stanowisku fryzjerskim lub jedna z fryzjerek myje jej włosy. Dodatkowo rozmawia ze znajomymi klientkami o sprawach prywatnych (zakupach i planowanych wycieczkach) tak że cały salon to słyszy. Ostatnia moja wizyta miała miejsca w sylwestra, nie było ciepłej wody. Fryzjerzy zamiast skupić się na klientach musieli latać i grzać wodę w czajniku. Spokojnie mogła to zrobić wyżej wymieniona Pani zamiast plotkowania. Finalizując usługę zapytałam tą Panią czy dostanę jakiś rabat. Miło i z uśmiechem. Usłyszałam pretensjonalne "ale pani zawsze korzysta u nas z rabatów". Rabatu za niedogodności płukania pojemnikiem nie dostałam. Przez rok czasu kilka razy przypadkiem trafiłam na promocję na koloryzację. Dlaczego Pani zza kontuaru mi to wypomniała? To nie ja mili Państwo organizuję Wasze promocje. Około 200zł za wizytę mogę zapłacić za miłą atmosferę i profesjonalną usługę, nie tylko praca fryzjera powinna być wliczona w cenę.