Na chandrę tylko Gabriel! (1) Jestem stałą klientką Salonu Gabriel w Gdańsku, długo szukałam takiego... Katarzyna Wielka porażka (1) Witam, jestem zdesperowana wizyta z Salonie Gabriel/ Podwale Grodzkie. Mam... Aleksandra Polecam salon i p. Sylwie (1) Do salonu trafiłam za namową koleżanki i nie żałuję :) Przychodzę tu co... Zadowolona klientka - Ania
Pani Asia jest najlepsza! (1) Do Pani Asi chodzę od lat! I choć "skok w bok" do innego fryzjera mi się... AM Pan Krystian - Najlepszy fryzjer w Trójmieście (1) Goraco polecam! Do salonu trafilam z polecenia mojej przyjaciolki jakis rok... Iwona Pan Adrian zaskakuje! (1) Dziś trafiłem do Pana Adriana po raz pierwszy. Bardzo sympatyczny miło się... Klieent Jestem pod wrażeniem. (1) Korzystałam z usługi fryzjerskiej p. Sylwii ....doradziła mi zmianę fryzury... Zadowolona. Serdecznie polecam (1) Bardzo fajny salon. Panuje w nim miła atmosfera, jest czysto, ładnie a... Iza Świetny fryzjer. (1) Polecam gorąco Pana Krystiana.Chodzę do niego ja, mój mąż, dzieci i znajome... Wioletta Na pewno wrócę i polecam (1) Za namową koleżanki odwiedziłam ten salon. Fryzura jaką mi zaproponowano... Anna Praktykantka (1) Okropieństwo, miał byś long bob wyszedł bardzo krótki bob, chłopak który miał... Paulina Farbowanie (1) Tej usługi nie potrafią wykonać, a tym bardziej przyznać się do porażki.... Sylwia Jeśli mój ulubiony fryzjer będzie pracował w innym salonie to jak najbardziej, do tego miejsca już nie wrócę, bo do fryzjera (1) Z całego serca polecam rewelacyjnego fryzjera jakim jest Pan Krystian.... była klientka Koszmar (1) Efekt żaden. Z przykrością muszę dać opinie negatywną. Spędziłam w salonie... Agnieszka rozczarowanie (2) Salon dość drogi, pomyślałam więc że fryzjerzy na wysokim poziomie. Pierwsza... siwekemi Polecam Panią Sylwię:) (1) Jestem klientką Pani Sylwii od wielu lat i zawsze jestem bardzo zadowolona z... Olga Uczciwa opinia! (1) Jestem Klientką tego salonu od dawna. Znam p.Sylwię i lubię być przez nią... Magdalena Lis PASEMKA !!! (2) Od długiego czasu szukam fryzjera, który potrafi zrobić jasne pasemka bez... Magda ostatnia wizyta (1) miałabyć fryzura ze zdjęcia a wyszło to czego bardzo chciałam uniknąć. Moje... ann Pierwsza i ostatnia wizyta. Wszystkim odradzam. (1) Udałam się do salonu na koloryzację po wcześniejszym zaklepaniu terminu i... Blondynka