POLECAM (1) Trafiłam do Pani Agnieszki. Bardzo kreatywna i miła osoba. Jakość usługi... K.A. Profesjonalizm!!!! (1) Dziś po raz pierwszy tam trafiłem, chodziłem wcześniej z synem ale osobiście... J SuPeR ;) (1) Byłam u P.Agnieszki i jestem bardzo zadowolona w końcu ktoś zrozumiał co to... Karola
Ruda (1) Bardzo dziękuje P.Sylwii za piękne ścięcie włosów! Polecem, miła, sympatyczna... Ruda Modelowanie. (1) Jestem pod ogromnym wrażeniem, że są jeszcze tacy fryzjerzy, którzy potrafią... Grażyna Polecam (1) Chodzę do pani Sylwi, miła, sympatyczna, kreatywna i bardzo kontaktowa.... K.G Dla mnie - najlepsza:) (1) Od wielu lat korzystam z usług salonu, a konkretnie p. Kasi. Doceniam... M.N. Bblondynka (1) Dziekuje Pani Sylwii za zmiane koloru z czarnego na blond.Wlosy po... Blondynka 50 ZŁ ZA STRZYŻENIE MĘSKIE... (2) ... BA ! TO NAWET NIE BYŁO STRZYŻENIE, BO POPROSIŁEM TYLKO O SKRÓCENIE BOKÓW... PAWEŁ Jak się nazywa kosmetyczka ? (1) Jestem bardzo zadowolona z usług p. Ani, ale chciałabym się dowiedzieć jak... Megi Pan Krystain (1) Polecam szczególnie Pana Krystiana! Zaproponował mi jak by wyglądała fryzura... Damian Powierzenie wlosow tylko dla P. Piotra (1) W skrocie i konkretnie - Dekoloryzacja i farbowanie plus ukladanie -... angelika Przesympatyczny salon (1) Bardzo ładne i miłe miejsce, wyjątkowo ciepły klimat, urocza atmosfera,... d. zadowolona (1) Chodzę od lat do jednej fryzjerki tam zatrudnionej,ścina rewelacyjnie... Binia Zawiedziony (1) Miałem okazję skorzystać z usług tego salonu fryzjerskiego. Niestety, ale nie... Mike Odradzam. (1) Wprawdzie obsługa była miła i wystrój też nie był zły, ale nie udało się... Ruda dla pani poszukującej (1) dla pani poszukującej niżej w opinii pan Piotr pracuje obecnie w Pracowni... Paula SUPER!!!!!!! (1) Coś niesamowitego! nie miałam pojęcia że z moich paznokci można zrobić takie... ZADOWOLONA:) Ta która powinna się domagac zwrotu pieniędzy - opinia (1) Śmiesznie się czyta opinie o salonie, który sam je o sobie pisze. Po moim... Ta która powinna się domagac zwr Kasia - opinia (1) Wczesniej chodziłam do P.Piotra ale odszedł z salonu i trafiłam do... Kasia